İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extremetracking acılmıyor

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu kadar kasmanıza ne gerek var. sonuçta malum site sizin iştirakiniz değil ya, banlamış bizleri, kendi bilir. onlar kendi yoluna biz kendi yolumuza, bence banlamasıda hayırlı oldu aynı tarz siteler açılmaya başladı bakın türk yapımı, ilerde dahada kaliteli hizmet veren siteler açılacaktır türk yapımı.

LÜTFEN TÜRK YAPIMI SİTELERE DESTEK VERELİM ARKADAŞLAR.
- tabi işe yarar sitelere :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Analytics bence yeterlidir ve kendini geliştirmeye devam ediyor.
Üstelik sitenin bir yerine logo/banner koyma zorunluluğunuz da yok.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
analytic e bir türlü ısınamadım ben istediğim zaman hitime bakmak istiyorum hangi kelimelerden hangi saatte gelmiş görmek istiyorum
analytic te 1 gün bekle
extreme devam diyorum ben nasıl olsa saymaya devam ediyor.
sadece proxy ile giricez o kadar

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ddos yapılması etik bir davranış degil.
Bunu ögrenen insanlar daha fazla extreme sarılacaktır. Neden derseniz ezilen tutulur bizim millette

alem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayyac.com var artık...
ben güvenmiyorum kardeş bunlara. Malum türk'üz birbirimizi ...e üstümüze yok. Bu adamlar üye yaptıktan sonra indirtecekler trojanı, çalacaklar hitleri. Bacha.info nun eski sahipleriyle alakası var bu sitenin sahiplerinin. Aha gorursunuz en fazla 2 ay. 2 ay sonra ne oldukları çıkar bunlarında ortaya.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben güvenmiyorum kardeş bunlara. Malum türk'üz birbirimizi ...e üstümüze yok. Bu adamlar üye yaptıktan sonra indirtecekler trojanı, çalacaklar hitleri. Bacha.info nun eski sahipleriyle alakası var bu sitenin sahiplerinin. Aha gorursunuz en fazla 2 ay. 2 ay sonra ne oldukları çıkar bunlarında ortaya.
bu kadar önyargı iyi değil bence

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
turk kullanalım ıyı guzel bır sıteme koydum,
ne zaman baksam kapalı bant genışlığı açmışlar mysql hatası vermış,
doğru duzgun bır sayac servısı henuz turkıyede yok kım ne derse desı nbu bır gerçek, herkesın harcıda değil yapmak zaten log dosyaları bıle zamanla bır çok servera ıhtıyac duyduğunu anlatır :)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda ne yazık ki extreme ye alternatif bi servis yok.. denemediğim sayaç kalmadı.. bence hiçbiri extreme nin yerini tutmuyor.. proxy kullanarak istatistiklerime erişebiliyorum şu anda hitlerimi de düzgün saydığını görebiliyorum.. umarım hepten banlamazlar bizi..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
evet henüz extreme-dm.com domainine erişimi engellememişler. hitleri sayıyor. ama fazla sürmez fikrimce ana siteyi kapatan bunu da kapatır yakında..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
vbseo dün açılmıyordu ben de denemiştim. ya dns sorunuydu ya da saldırı alıyordu engellemişlerdi tr ziyaretçisini.

tr de internetin geleceği pek parlak görünmüyor :) tek hedef, yıkmak. yıkmadan önce iyisini yapsana. kendiliğinden yıkılacak zaten. aman neyse.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimizi attığımız her şey kuruyor
icon10.gif

sesiyada1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerçekten tam sayan bir sayaç sitesi olsa ücretli ve ücretsiz iki seçeneği olsa kullanırmıydınız!...
Ücretsiz özellikleri kısıtlı,
ücretli özellikleri ise baya bi geniş olan?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://www.google.com/analytics

varken exterme kullanmak zaten saçma olur :)

Sitendeki OLUMSUZ istatistiklerin HİT i düşürdüğünü farzedersek...Bence pek iyi değil :)

Ve de ne hikmettirki çoğu insanın sitede geçirilen ortalama vakti pek uzun değil ve Tekrar ziyaret oranı düşük - google da bunlara göre bi hit ayarlaması yapıyor gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5