İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extremetracking kullanmak ne kadar güvenli

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle merhaba....

bugunki yazımda sizlere extremetracking den bahsedeceğim...webmasterlar için extremetracking süphesiz vazgeçilmez bir yardımcı olarak görünmektedir...şayet öyledirde fakat bu servisin rakipler için tehlikeli olabileceğini düşünüyorum...neden derseniz rakipleriniz buradaki bilgilerden en çok ne aranmış,arama motorlarından neler yazılarak sitenize gelinmiş felan filan bi çok ayrıntı gösterilmektedir..ben buradaki bilgilerden yola çıkarak rakibim olan bir çok siteyi geçerek onların üzerinde googla da çıkabildim...şimdi söylemek istediğim bu servisin çokta yararlı olmadığı size kolaylık gösterirken rakipleriniz için bulunmaz bir araçtır...ben artık kullanmıyorum sizide uyarmak istedim teşekkürler...

google analystic i denemenizi tavsiye ederim...

saygılar

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extreme'i kullanarak rakibini geçiyosun , sonra kullanmayın diyosun ilginç..
Bende rakiplerimi geçmek , hit kaynağını görmek ve sitelerimi hangi kelimelerde üst sıralara çıkarmam gerektiği konusunda extreme'den faydalanıyorum ve vazgeçmem..

Jonturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her ikisini de kullanıyorum google analytics 10 tekil eksik sayıyor her defasında :) herkesde bu böyle mi

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extremetracking çok iyi bir sayaç ama seninde dediğin gibi rakipler için de iyi oluyor. hangi kelimelerden nekadar kişi geldiğini görebiliyor ve en kötüsü kıskanıp saldırı yapabiliyorlar gizli trackerler deneyin. yada extremenin ücretli servisini deneyebilirsiniz.

Jonturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extreme'i kullanarak rakibini geçiyosun , sonra kullanmayın diyosun ilginç..
Bende rakiplerimi geçmek , hit kaynağını görmek ve sitelerimi hangi kelimelerde üst sıralara çıkarmam gerektiği konusunda extreme'den faydalanıyorum ve vazgeçmem..
google analytics te de bunları görebiliyorsun

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar öncelikle merhaba....

bugunki yazımda sizlere extremetracking den bahsedeceğim...webmasterlar için extremetracking süphesiz vazgeçilmez bir yardımcı olarak görünmektedir...şayet öyledirde fakat bu servisin rakkipler için tehlikeli olabileceğini düşünüyorum...neden derseniz rakipleriniz buradaki bilgilerden en çok ne aranmış,arama motorlarından neler yazılarak sitenize gelinmiş felan filan bi çok ayrıntı gösterilmektedir..ben buradaki bilgilerden yola çıkarak rakibim olan bir çok siteyi geçerek onların üzerinde googla da çıkabildim...şimdi söylemek istediğim bu servisin çokta yararlı olmadığı size kolaylık gösterirken rakipleriniz için bulunmaz bir araçtır...ben artık kullanmıyorum sizide uyarmak istedim teşekkürler...

google analystic i denemenizi tavsiye ederim...

saygılar

sacma bir başlık olmuş madem bukadar değerli siten var kullanmazsın olur biter

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence çok yersiz bir şüphe hangi kelimelerde çıktığını bilip bilmemek adamın kazancını pek etkiliceğini sanmıyorum.

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sacma bir başlık olmuş madem bukadar değerli siten var kullanmazsın olur biter

sevgili arkadaşım saçma bir başlık değil..burada dikkat çekmek istediğim konu çok önemli lütfen saçma gibi kelimeler kullanma kimse benim babamın oğlu değil zamanımdan ödün vererek burada birşeyler paylaşıyorum...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben extreme kadar sade ama güzel ayrıntılar veren sayaç kullanmadım. Analytics çok karışık aşırı ayrıntıya kaçılmış, hala neyin ne olduğunu çözebilmiş değilim. Extreme'den sonra önerebileceğim onlinewebstats.com var. Ama extreme'den vazgeçmem :)

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de extreme oldukça sade ve kullanışlı.Google analytics bence biraz abartıyor :)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
extremenin sade kullanışlı ve basit olduğu konusuna bende katılıyorum
arkadaşın bahsettiği konu farklı

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gizli yapmak isteyenler için ikinci bir öneride <div ile başlayan kodun yanına style="display:none;" eklesinler. en azından kaynak koduna bakmayı akıl etmeyen sitede extreme olmadığını zanneder.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google analytics kullanıyorum hiç extreme kullanmadım ama ordaki frame kodundaki pxleri 1 yapsanız gizlenmiş olmazmı :) Belki olmuyordur denemedim ama sadece şimdi aklıma gelen bi fikir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5