İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Extremetracking son 1 hafta

D

dursunbaba

Misafir
Extremetracking kullananlara sormak istiyorum, acaba son 1 haftadır yada 2 hafatadır istatistiklerinde bir sorun varmı. Bende bariz bir düşüş var ve bazen Extreme'nin istatistik sayfasına da girip istatistiklere bakamıyorum, ben server problemi yaşadıklarını düşünüyorum. X sitemde 3 tane sayaç var Extreme 1000/tekil gösterirken diger iki sayaç 2000 küsür gösteriyor. Bu sorun sadece bendemi var Extreme kullanan diger arkadaşlardada varmı?

A

altar

Misafir
ya bu hollandalıların yaptığı ne adam gibi çalışıyor ki o çalışsın. Bir tek nedstat iyidir.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayni sorun bizdede wardi. Kaldirdik kurtulduk :)

A

altar

Misafir
ya bırakın şu hollandalıları, sinirimi bozuyorlar, çoğu sahtekar yada bana öyleleri denk geldi. Ben onlara avrupa'nın hintlileri diyorum ;)

D

dursunbaba

Misafir
Çoğu reklam veren istatistik görmek istiyor standart ve sağlam bir yerin olmayışı bu açıdan sorun yaratıyor.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet var
hatta 1 gün boyunca "böyle bir hesap yoktur" mesajı da verdi ve tekrar düzeldi.

12 bin tekili şu an 6-7 bin sayıyor.

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
ya bırakın şu hollandalıları, sinirimi bozuyorlar, çoğu sahtekar yada bana öyleleri denk geldi. Ben onlara avrupa'nın hintlileri diyorum ;)
ayip oluyo ama bende hollandadayim :D

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük hitlerimiz birden yarıya düştü. sunucu istatistikleri extremetraking in 2 katını gösteriyor. sorun onlarda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5