İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eycesbisi bankasına adsense paraları yatmaz mı¿ :)

S

SaveTargetUs

Misafir
Ben merak ediyorum bize çek yolluyorlarya ,ama ben merak ediyorum başkası etmiyor. şimdi bu çekleri eve yollamak yerine eycesbisi bankasından hesap açtırsam o bilgilerimi versem bu bankanın diğer ülkelerdede şeysi var. bu hesaba google para yatırmaz mı¿ Yani aradaki aracıyı çıkarsak aradan olmazmı¿

G

guajira

Misafir
Bunu Google da düşünmüştür muhtemelen. Ama daha ne bekliyor bilmiyorum.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Talep bekliyorlar arkadaşlar, bir ara unutmayalım da şu Google EFT için hep barebir bir eyleme girişelim.. Olmayacak bu iş böyle..

(Çekten memnun olan arkadaşlar, lütfen alakasız mesaj yazmayalım, zaten siz çek olarak almaya devam edebilirsiniz.)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Talep bekliyorlar arkadaşlar, bir ara unutmayalım da şu Google EFT için hep barebir bir eyleme girişelim.. Olmayacak bu iş böyle..

(Çekten memnun olan arkadaşlar, lütfen alakasız mesaj yazmayalım, zaten siz çek olarak almaya devam edebilirsiniz.)

Gerekli başlığı açtım kardeş.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=72279

M

murme

Misafir
olsa öle bişi kullanırız demekki adamalrın bi düşüncesi var ki yapmamislar

S

SaveTargetUs

Misafir
arkadaşlar çek alıpta böyle birşey yazmadım. 105$ birikti hesabımda ilk defa gelecek. Ne kadar kesecekler onuda bilmiyorum. 20 günde geliyormuş sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi