İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eylul express çeki gelmeyen var mı????

B

Bohemlife

Misafir
Millet eylül çeki alamayan var mı??
10 defa mail yazdım googlea, hala sonuç yok. hep otomatik cevap yazıyolar " ilgileniyoruz, bakınıyoruz, size döneceğiz " !!!!!!!
Tam 1 aydır onlarca mail. çekim ortada yok. dublinde görünüyor, dhl sitesinden bakınca " Gönderi bilgisi alındı " diyor.
Google ın telefonu varmı? aramak istiyorum
bu nedir sizce? sorun yaşayan var mı benim gibi

B

Bohemlife

Misafir
saol. teklifin ilgimi çekmedi:)

yokmu başka çek alamayan arkadaslar? bir allahın kulu benmiyim :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe, bende is yapıcek yer arıyom zaten, bu ara tercüme işi pek yok, açım :p ne guzel tapu mapu geliyodu.. o da yok simdi, dedim belki kandırırım seni :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum yanalışın yok demi eylül ayı daha ödeme işlemde sen agustos ceki ile karıştırmadın demii

B

Bohemlife

Misafir
hayir eylul ayi cekim daha gelmedi.
eylul ayi degildi su an " odeme isleminde" olan. Ekim ayi.
benim de ekim ayi odeme isleminde su an ama eylul ayindan hala cekim gelmedi
express cek hemde. " gonderi bilgisi alindi " yaziyor.
daha dun yine DHL dubline mail yazdim. ya dedim siz google ile irtibat kurun, birsey yapin yada yol gosterin bana ne yapayim dedim
aninda cevap geldi. " daha oncede belirttik. sorun google da. lutfen irtibat kurun. bize henuz gonderi gelmedi ".
Google a yazıyorum ( bu 15. mailim belki. hem ingilizce hem Türkçe yazdım )
tamam bakıyoru, ilgileniyoruz, 17 ekimde kontakt kurduk habe rbekliyoruz DHL den, şudur budur hep sallıyorlar ".
en son dün yine 2 mail yazdım hem türkçe hem ingilizce.
ne bileyim yaa durum bu yani

B

Bohemlife

Misafir
ya bidakka şimdi baktımda. doğru söylüyorsun ya. ağustos yazıyor? ama eylül çeki görünüyor? off kafam karıştı.
bakın istatistikler şöyle :
-----------------
30.Haz.2005 Kazançlar... USD xxx.xx
31.Tem.2005 Kazançlar... USD xxx,xx
31.Ağu.2005 Kazançlar... USD xxx,xx
23.Eyl.2005 Kurye Ücreti -USD 24,00
23.Eyl.2005 Ödeme... -USD xxx,xx
30.Eyl.2005 Kazançlar... USD xxx,xx
24.Eki.2005 Kurye Ücreti -USD 24,00
24.Eki.2005 Ödeme işlemde -USD xxx,xx

ben daha hiç çek almadım. bekletiyordum ödememi.
ve şu an durum boyle..

B

Bohemlife

Misafir
ağutos ta ödememi istedim. eylüle kesildi. ama çek yok ortada ki ödeme yazıyor ve konşimento nosu filan herşey var.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
23.Eyl.2005 Ödeme... -USD xxx,xx
bu gelmiştir suan bu ödeme işlemde olan para eylül ayı 23.Eyl.2005 Ödeme... -USD xxx,xx bu cekin sana coktan ulaşması gerekiyordu..

L

LibRa

Misafir
direk maili adsenseye at ama farkli mail adresiyle ve en alta nurten yarimgul diye kucuk bi isim ekle size soruyorum de ;) gelir yardımcı olur .. kolay gelsin.

B

Bohemlife

Misafir
nurten yarimgul mu? o kim ya makaramı yapıyorsun:D
farklı adresten mail atınca kaale almıyorlar. hoş kendi mail adresimden de atınca almıyorlar ya neyse :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5