İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

f1-istanbul.com

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar elimde böyle bi isim var www.f1-istanbul.com

.net .org .info uzantılarının hepsi dolu ve ayrıca www.formula1-istanbul.com da resmi proje sitesi. Sizce bu isimle ne yapsam daha iyi olur? Sedo ya mı yonlendirsem, yukarıdaki siteyemi teklif etsem yoksa satılığa mı cıkarsam? Bide sizce ne kadar eder bu isim?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ya yönlendirirsen bence pek bi işe yaramaz. www.formula1-istanbul.com resmi proje ise onlara söyle bu domaini satmak istiyorum da belki alırlar. gerçi pek sanmıyorum ama şansını dene bakalım belki alırlar :)

bence en mantıklısı meraklısına satmak. onu da 100 YTL den daha fazla vereceğini tahmin etmiyorum...

inşallah düşündüğün fiyata satarsın...

S

sevdik

Misafir
teklif götür eğer kabul etmezlerse o siteye 2-3 formula resmi koyarsın istanbuldaki yarış için biraz bilgi eklersin ama sayfaları yaparken googleye gore yap çünkü o yarış sırasında türkten çok googleden yabancılar arama yapacaktır üst sıralara çıkmak için şimdiden başla çalışmaya eğer yapabiliyorsan inglizce yapman çok daha yararlı olacaktır en azından verdigin domain parasını çıkarmış olur formula hakkında siten olur fena mı

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domain galiba 2-3 gün önce düşme pozisyonundayı , almayı düşündüm , ama pek bir işe yaramayacağı kanaatini getirdim , Çünkü ingilizcem yok denecek kadar az ;=)
Bencede Google için İngilizce bir site yaparsan süper olur.

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle düsünceleriniz icin tesekkur ederim. formula1-istanbul.com a mail attım cevap bekliyorum, olumlu bi cevap cıkmazsa sanırım sedo ya yonlendiricem, 21 Agustos daki yarısa yaklastıkca sanırım biraz daha degerlenir. zaten Türkiyeden alan cıkacagınıda pek zannetmiyorum :) sizce sedo da ne kadar deger bicmeliyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5