İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"F1R4T" nickli şahıs buraya gelir misin?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismini daha önce buraya yazmıştım. imini kullanmak istemiyorum. aldığım site hala elime geçmedi. 2 ay oldu. site de şuan kapanmış zaten. size okadar mail atmama ragmen:( lütfen benle iletişime geçin. çok uzadı artık bu. msn : [email protected] bekliyorum.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arama yaptım ama bulamamıştım saol.. adam ismimi foruma yazdım diye bana kızmıştı şimdi o kadar msj atmama ragmen ortalıkta yok.. mecburiyetten yzıyorum. tanıyanlar kendisine iletsin.. Fırat Urasli arkadaşım.. sendeb haber bekliyorum. yoksa hakkında gerekli işlemi başlatacağım. benden sabır bu kadar..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fırat Uralı eğer beni bulmazsan şu mübarek günde aldığın para zehir zıkkım olsun.. hakkımı haram ediyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam uzulerek soyluyorumkı sen forumdan bence alısverıs yapma artık bu kacıncı darben oldu

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama zaten daha once forumsa soylenmişti bunun boyle bir karekter oldugunu..
forumda alısveris bence pek verimli deil.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hocam uzulerek soyluyorumkı sen forumdan bence alısverıs yapma artık bu kacıncı darben oldu

Katılıyorum, çok güveniyorsun karşındakilere sanırım.Parayı göndermeden siteyi al bence.3-4 site aldım bu forumdan hepsinde de hafta sonuna,tatile denk geldi parayı yatırmadan siteleri verdiler sağolsunlar.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum, çok güveniyorsun karşındakilere sanırım.Parayı göndermeden siteyi al bence.3-4 site aldım bu forumdan hepsinde de hafta sonuna,tatile denk geldi parayı yatırmadan siteleri verdiler sağolsunlar.

Bencede En İyisi Bu Eger Sen Karsındakine Guvenıyorsan Onunda Sana Guvenmesi Lazım. Bazıları Boyle DOnlandırıcılıkları Gorunce Onlarda O iŞe Giriyorrlar Yakında Cok Donlandırıcı Cıkıcak.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bencede En İyisi Bu Eger Sen Karsındakine Guvenıyorsan Onunda Sana Guvenmesi Lazım. Bazıları Boyle DOnlandırıcılıkları Gorunce Onlarda O iŞe Giriyorrlar Yakında Cok Donlandırıcı Cıkıcak.

Bu işi gerçekten meslek edinenler var.İlk bakışta yaw olmaz öyle şey demeyin gördüğüm kadarıyla ciddi ciddi bu işi yapanlar var.Ciddi manada yasal bi açıklıkta var ama zaman gelicek inanıyorum internetide temizlicekler.

Ve bir isteğim var adminlerden bir karaliste yapılmasını istiyorum forumdan atılan üyeler tekrar tekrar foruma girmeyi başarıyorlar.Bunda hepimizin dikkatsizliği ve ilgisizliği var.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

haftasonuna gelmese ne yapacaktın abi.. karşı taraf salt kotu niyetliyse 10 kişiye başvurur elbet birini düşürür..karaliste çözüm olabilir az da olsa..

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi Kara Listede Olsa Baska Bişeyde Olsa Cozummu Ancak %50 İndirir.
Adamlar Donlandırılcıgı Meslek Haline Getirmişler...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence Tüm Kullanıcıların Bir Yorum Sayfası Olsun...
Her Kullanıcı için otomatik açılsın ve alışverişte bulunanlar yada darbe yiyenler o yorum sayfasında bunları belirtsin..
Örn Hostbul gibi her hostçuya nasıl youm yapılıyo ve host çu karşılık veriyo aynen o şekilde... Böylece herkes alışveriş yapmadan önce güvenilirliğine bakmış olur...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Her Kullanıcı için otomatik açılsın ve alışverişte bulunanlar yada darbe yiyenler o yorum sayfasında bunları belirtsin..
Örn Hostbul gibi her hostçuya nasıl youm yapılıyo ve host çu karşılık veriyo aynen o şekilde... Böylece herkes alışveriş yapmadan önce güvenilirliğine bakmış olur...

kesinlikle.

patavatsız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek@urasli
Msn adresi buydu bi aralar. Vakti zamanında benide dolandırmıştı.. Haksız yere benden aldığı paralar inşallah çıkar bi yerinden.. ne diyeyim başka?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum kardeş msn adresini ama 2 aydır ortada yok, zehir zıkkım olsun ona aldığı para..

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde derdim bu da anlatamıyorum kimseye yazıktır günahtır haramdır gerçi allahı tanımayan haramıda bilmez geçmiş olsun arkadaşım umarım bir daha kimse böyle şeyler yaşamaz da biz temizlerinde ekmek kazanacak bir kapısı olur

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Datagrup Arkadaşımızın Oneresi Cok Guzel Ve Mantıklı Boyle Bişi Gerek Gercekten...

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin ve modların artık bişeyler yapması gerekli, webmaster forumunda alışveriş herkes yapıyor. birilerinin canı yanmasın. datagroup arkadaşımın fikri şu ana kadar en makul fikir. en kısa zamanda bişeylerin yapılması gerekiyor.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beni hayatımda tek dolandıran kişi bu bahsi geçen nick'li arkadaş oldu. Bence herkes için ayrı sayfa değil de bir başlıkta dolandırıcı kişiler siteler hakkında uzunca bilgi yazılabilir. Bunu normal kullanıcıda yapabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5