İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fabhyip.com (kesinlikle denenmeli..)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 7 de içeri attıgım 5 dolar 6 dolar olucak 8 30 gibi ödeme istiyebilicem sizi bilgilendiririm... (ayrıca mmgde büyük kullanıcılar deposit yapmak için bizim ödemeleri beklediklerini dile getiriyorlar bu sebeple bize ödeme yapma şansı gittikçe artıyor..)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşündüğüm gibi oldu ve ben ve onlarca kişi ödeme aldı... (bu saatten sonra girerseniz sorumluluk almıyorum )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar round 2 geliyor.. yine muhtemel olarak ilk ödeme alıcaklara ödeme yapıcak.... admin mmg de nereseyse günde 20 saat online.. ilk sayfadaki ref linkimden üye olup komisyonlarınızın yarısını geri alabilirsiniz... (reflinkim değişti)

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal kabul etmiyormu benim egoldum yok nasıl alacağım

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal kabul etmiyor sadece egold ayrıca forumda egold satan arkadaşlarımız var havele veya paypal ile egold alabilirsin onlarla iletişim kurmayı dene..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5