İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Face Reklam Hesapları Satılır!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Arkadaşlar sürekli büyüyen sektörümüze face reklam hesabı işini de kattık.

Face reklam hesaplarını 145TL'den satıyorum.
Eğer günde 5 hesap civarı alırsanız indirim yaparım.
Ayrıca sürekli müşterilerime indirim sağlıyorum.

Bazı sorularınıza cevap verim.

Face reklam hesabı ne ki?

bana 145tl veriyorsun ve karşılığında sana 500Dolarlık (yaklaşık 900tl'lik) face reklam hesabı açıyoruz, istediğin cinsiyet yaş aralığı vb seçiyorsunuz ve bende sizin verceğiniz metin resim vb doğrultusunda hesabınızı açıyorum.

Hesabımı devredecekmisniz?

Devredilen hesabımız var tabiki ama onun tanesi 325TL. Her IP'de çalışır. Ancak ucuz olanını alırsanız teamviewer ile pc ekranını görmenizi sağlıyorum bu şekilde ne oluyor ne ediyor görüyorsunuz. yada o anda başkasına açıkca teamviewer size SS çekip yolluyorum.

Ödeme şekli: SADECE Bankasya. Paypal falan asla kabul etmem teklif etmeyin.

MSN: [email protected]

WMS: http://www.webmastersitesi.net/facebook/7010-face-reklam-hesaplari-satilir.htm#post12166

T

themaniac

Misafir
Gorusuldu arkadasla. insallah uzun sureli calisiriz.
NOT: Arkadaslar bildiginiz uzre themaniac herzaman guvenli ve kaliteli is yapar. Coklu hesap alimlarinizi onceden bildirmeniz gerekiyor. Bende ona gore yatirim yapip isleri buyutuyorum.

T

themaniac

Misafir
Hesaplar acildi, onaylar gonderildi, odemeler bekleniyorç
Odemeler alındı ve reklamlar yapıldı

yeditepeneresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devredilen hesabımız var tabiki ama onun tanesi 325TL. demişsin bunun reklam değeri ne kadar.yani kaç gün ,kaç reklam,kaç dolarlık reklam çıkılıyor

ömerx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam neden devredilen hesabın fiyatı artıyor. sonuçta her hesap 1 kere kupon kullanıyor.
ve hesabı devralmadığımızda tbmleri kim belirliyor

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu sahıbı forumdan uzaklastırılmıs konuyu guncellemezsek ıyı olur.. Ayrıca bu tur hesaplarda reklam cıkmak ıcın kupon kullanılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi