İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

face üye cekme olayı nedir

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba arkadaslar artık herkes hile hurda ile üye cekiyor sayfasına bunun sırrı nedir otolike olayı nedir bunları biri anlatırsa sevinirim nasıl üye cekebilirim bende sayfama bilgili arkadas pm ile msn atsın işin sırrını bi öğretsin karsılıgını alır :)

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bana Öğretene Sitemde Reklamını Yaparım 1 Aylık :D

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende kodu war ama ben kullandım işe yaradaı sız kullanamazsanız o başka

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben İframe İle Yapıyorum. Yani siteme girenler beğenmiş oluyor =) Ama şöle Bişi var ben bunun nasıl yapıldığını söyleyipte neden karşıma üye kasan birini çıkartiim bu yönden düşünüm pm atmayın =)

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben İframe İle Yapıyorum. Yani siteme girenler beğenmiş oluyor =) Ama şöle Bişi var ben bunun nasıl yapıldığını söyleyipte neden karşıma üye kasan birini çıkartiim bu yönden düşünüm pm atmayın =)

Anlatmaz mısın Şimdi ?

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeş iframe kodunu bulcan işte :D sonra da sayfanın begen kodunu alcaksın iframe koduyla değiştirceksın :)

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çatlak arkadaşın deği olay linke verme benim bahsettiğim isteye grince beğenik olarak direk geçio zaten milletin Ben LİNKE TIKLAMAISNImı beklicem :) bilgi almak isteyen arkadaşlar www.denizcaglar.com a girerek canlı deestekten Bilgi alabilirsiniz veya [email protected]

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
face sayfalarına birçok üye çekme yöntemi var mesela web siteniz var siteye girenler biryere tıkladığında sizin sayfanızı beğeniyor facebook hesabı açıksa tabi you tubede clickjacking yazın aratın videolar çıkar nasıl olduğunu daha iyi anlarsınız ama bu tür yollarla sayfa büyütmek ileride sayfanızın kapanmasına yol açabilir çünkü facebook sayfa kurallarında sayfanıza kişiler kendi rızalarıyla gelmelidir gibi bir yazı var ileride sayfanız bu yüzden kapanabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi