İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook 10.000 Kişiye Davet : 1$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nightwolf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 2 Adet Fake Bayan hesabı bulunmaktadır. İkisinde de toplam 5.000 adet arkadaş ile birlikte toplam 10.ooo kişi bulunuyor. Facebook her gün birkaç profil kapattığı için bekleyen arkadaşlık istekleri ile sürekli tamamlıyorum. Davetler gönderildikten sonra 1 haftaya kadar artış devam ediyor.
Ancak net kaç üye gelebileceğini garanti edemem bu sayfa türüne göre değişiyor.

Sınırlı sayıda kişi için verilecektir çünkü aşırı davet gönderilince kabul etmezler. Davet gönderildikten sonra görüntüleri size verilir.

Ücret : 1 $ pp

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Paypal kullanmıyorum. Yoksa 3 ayrı sayfa için düşünüyordum... Nasip değilmiş. :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
İş bankası havale/eft kabul ederseniz pm ile ulaşın lütfen, paypal yok malesef.

nightwolf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal kullanmıyorum. Yoksa 3 ayrı sayfa için düşünüyordum... Nasip değilmiş. :)

3 ayrı sayfanız varsa banka ile de çalışabiliriz. Garanti Bankası ödemeli olarak kabul edebilirim. Banka olmamasındaki amaç küçük bir mebla için havale eft ücretleri ile kimseyi uğraştırmamak :)

Dönüş yaparsan bi sayfa için anlaşabiliriz.

pm atıyorum şimdi.

İş bankası havale/eft kabul ederseniz pm ile ulaşın lütfen, paypal yok malesef.
Garanti Bankası var sadece. Eğer kabul ederseniz olur hocam.

Güven sorunu için de davetleri attıktan sonra size resimlerini yolluyorum. O şekilde çözebiliriz.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
başka forumlardada konunuz var mı ? başka bir forumda bir arkadaşla anlaşmıştım. o siz değilsiniz sizinle çalışmak istiyorum.

herbeswolf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş pm isterim valla 2 sayfa için 2 hafta arayla yapablirsen daveti 5 kağıt atarım :)

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konbu güncelse profil linkleriyle birlikte detaylı pm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi