İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook 5klı Hesap Satılıktır. (Fake Değil bnm orjinal Hesabım)

kadiryel1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle şunu belirtmek isterimki hesap fake değil hesap sanırsam 2.5 yıllık spam,taklit vb.. değildir.

5 bin Arkadaşı vardır ve şuan 450 abonesi vardır (Günde enaz 100 abone kasıyorum hergün bu sayıyı güncelliycem.)

Ödeme Şekilleri : Paypal

Hesap Linki Özelden Verilecektir Lütfen Ciddi Olanlar Mesaj Atsın.

kadiryel1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hesabın abonesi 1300 kişiolmuştur ve artmaktadır. (via list veya öyle birşey değil herkeznde tek tek grip abone ol butonuna bsmsıyla oluşan sayıdır.)

kadiryel1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabın abonesi 4.166 olmuştur + Günceldir pm beklyiorum..

- - - -Güncellendi - - - - - -

sa bu konu hakknda pm istemissin arkdaşm konu : http://forum.iyinet.com/facebook-ticaret/222895-facebook-5kli-hesap-satiliktir-fake-degil-bnm-orjinal-hesabim.html

Hesab :http://www.facebook.com/kadir.yel.50?ref=tn_tnmn şuan hesabın 4.166 abonesi 5bin arkadşı ve yüzlercede gelen isteği var.

kadiryel1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç kişiyle konuştum umduğumu bulamadım eldençkarmak istiyorum buyzden ençok verene satıcam yorum olrak yazn şukadar diye 1 gniçnde bşkayazanolmazsa kabl edeceğim. (çok az değilse tabi.)

Bertul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla anlaşılmıştır,ödeme yapılmıştır teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5