İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Aman Allah'ım

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yonjada ki gibi ekleme talepleri geliyor. Yurdum insanının egosu olan liste yapma uğraşı facebookda da kendini gösteriyor.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yonjada ki gibi ekleme talepleri geliyor. Yurdum insanının egosu olan liste yapma uğraşı facebookda da kendini gösteriyor.

onu az once cember.net te yaşadım...doğrudan pazarlamacının biri siteye girene bağlantı teklifi atıyor.enterasan tabi....hani binde biri iş olarak donse Allah bereket versin :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
onu az once cember.net te yaşadım...doğrudan pazarlamacının biri siteye girene bağlantı teklifi atıyor.enterasan tabi....hani binde biri iş olarak donse Allah bereket versin :)

İşte en azından o sana teklif yollayanın bi amacı var , facebookdakilerin amacı yok. şuursuzca hareketler . Yonja'da hatunlar msj atıyo. ekle beni listene diye. Kafam atıyo. Ne gerek var listeye bak sen keyfine :). kaynaşalım tanışalım olayları yerine listeye eklemek trend oldu. Kafam atıyo böyle durumlara

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sebeple ne yonja nede facebookda hesabım yok.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aham şaham tasarımıda yok :)
bazen olaylar şans ıle ortaya çıakr mısal youtube mısal facebook youtube bu iştekı ılk sıte değildi metacafe de vardı ama youtube patlama yaptı bazen şans her şeyın onunde gelıyor...

M

maiL

Misafir
ard arda pm yollayamıyosunuz malesef. her mesajda güvenlik kodu girilmesi şart çünkü.
valla bende ilkokul ortaokul lise bütün arkadaşları buluyorum. çok güzel olmuş. inşallah b.. çıkmaz zamanla.

bide bugün mailime girdiğimde bi mail gördüm. önceden evliyimamauygunum.com vardı duymuşsunuzdur, sanırım bunların mail serverindan yollandı mail. içeriğide se..book.com.
türk milletiyiz işte hemen herşeyin farklı kategorilerini çıkartabiliyoruz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ard arda pm yollayamıyosunuz malesef. her mesajda güvenlik kodu girilmesi şart çünkü.
valla bende ilkokul ortaokul lise bütün arkadaşları buluyorum. çok güzel olmuş. inşallah b.. çıkmaz zamanla.

bide bugün mailime girdiğimde bi mail gördüm. önceden evliyimamauygunum.com vardı duymuşsunuzdur, sanırım bunların mail serverindan yollandı mail. içeriğide se..book.com.

İnternet tabanında China yı geçicez :p

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=facebook&meta=

inanmıyorsanız yukarıda ki linki tıklayın.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitelerden pm atmak spam oluyor mu? tanımadıklarına...yani rahatsızlık verici birşey de adı konmuşmu :)

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

cep telefonuna gelen kodla onaylama yapınca o güvenlik kodunu istemiyor..

ben eski okulşdan arkadaşlarımın soyadlarını unuttuğumdan bulamıyorum :D
arkadaşlarımın %95i şimdiki okulumda olan insanlar.. :D başka kimseyi bulamadım dediğim gibi :D

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün sıkıntıdan meyış artık diyip baktım ilkokul da yıllık mıdır ne ondan yaptırmıştık , yozlu raflardan buldum ve aradım birkaç kişinin facebook da olduğu gördüm gerçekten bu kadarda beklemıyordum , övgüyü sonuna kadar hakediyor ;)

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'a çok gıcık oluyorum..

Ama firefox'umda Türkçe Facebook eklentisi kurulu :D

TeXaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunda paso :D You must provide your full name.
yazıyor hangi üye adını yazdıysam bunu yazıyor bir türlü üye olamadım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi