İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Api ile Kullanıcı Fotoğrafları

garrip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

web sitemde kullanıcı facebooktan fotoğraflarını çekerek işlem yapması gerekiyor. Ancak tam olarak nasıl yapılacağını anlayamadım. Facebook api ile bunu nasıl yapabiliriz. Elinde örnek kod olan var mı?

garrip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook devoloper üzerindeki kodları tam anlamıyla nasıl çalıştırılacağına dair bilgi edinmek amacıyla konuyu açtım. Facebook sdk indirip kendi sistemim üzerine entegre ettim ancak kullanıcı girişini sağlatıp izinlerle birlikte fotoğraflarını çekmek için en azından örnek bir yapıya ihtiyacım var.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
facebook devoloper üzerindeki kodları tam anlamıyla nasıl çalıştırılacağına dair bilgi edinmek amacıyla konuyu açtım. Facebook sdk indirip kendi sistemim üzerine entegre ettim ancak kullanıcı girişini sağlatıp izinlerle birlikte fotoğraflarını çekmek için en azından örnek bir yapıya ihtiyacım var.
Hocam ozaman access token olusturup onunla giris yaptiracaksin,api sayfasini translate ile bir cevir istersen.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ImSorry

Veri Merkezi
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu işlemi yapmak için mysql rows ve mysql fetch kullanmalısınız.

veri tabanında yeni tablolar oluşturup id bilgilerini oraya aktarım yapmalısınız.

telefon ile bağlandığım için tam anlamı ile bilgilendiremiyorum.

Yarın sabah iş yerinde konu hakkında detaylı olarak yardımcı olabilirim size.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu işlemi yapmak için mysql rows ve mysql fetch kullanmalısınız.

veri tabanında yeni tablolar oluşturup id bilgilerini oraya aktarım yapmalısınız.

telefon ile bağlandığım için tam anlamı ile bilgilendiremiyorum.

Yarın sabah iş yerinde konu hakkında detaylı olarak yardımcı olabilirim size.
Onun yerine direkt access token alacak zaten,her kullaniciya o sekilde erisip cekse nasil olur? Cerez kullanir,pc kapaninca verilerde gider.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5