İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook application Geliştirme

lodos2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir seriye başlıyorum arkadaşlar. son günlerin en cok merak edilen konusu Facebookta nasıl uygulama geliştirebilirim" yönünde.

çok fazla türkçe kaynak bulmakta zorlandığımız bu konuda özellikle Video ile anlatma gereğini duydum. şuanda 1 video çekmiş bulunmaktayım. eğer beğenirseniz ve istek gelirse diğer dersleride cekicem.

umarım herkeze yararlı olur. ilk konum.

Ders 1 İzlemek için Tıklayın
Facebook uygulaması'nın getirdiği avantajlar ve bir Facebook uygulaması oluşturmak.

Ders1 İndirmek için tıklayın

Ders2 tekrar geri gelicek.

İyi seyirler.

juribassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben takip etmeye başladım gayet güzel bir çalışma olmuş inşallah devamı gelir... Kolay gelsin...

lodos2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucuda oluşan bir problem yüzünden ders2 şuanda elimde yok tekrar en yakında yeniden çekicem.

juribassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir seriye başlıyorum arkadaşlar. son günlerin en cok merak edilen konusu Facebookta nasıl uygulama geliştirebilirim" yönünde.

çok fazla türkçe kaynak bulmakta zorlandığımız bu konuda özellikle Video ile anlatma gereğini duydum. şuanda 1 video çekmiş bulunmaktayım. eğer beğenirseniz ve istek gelirse diğer dersleride cekicem.

umarım herkeze yararlı olur. ilk konum.

Ders 1 İzlemek için Tıklayın
Facebook uygulaması'nın getirdiği avantajlar ve bir Facebook uygulaması oluşturmak.

Ders1 İndirmek için tıklayın

Ders2 tekrar geri gelicek.

İyi seyirler.

uzun zaman oldu sanırım 2. dersi çekmediniz . inşallah kısa zamanda çeker bizlerle paylaşırsınız . Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5