İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

beyaz70

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çalıştıramadım ya bana yardım edecek biri varmıdır ?

baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod kusursuz çalışıyor. Siteniz İster asp ister php ister html kodlarda olsun sistem hatasız çalışır. Sadece doğru yer ve adres gerekir. Bir de biraz sabır lazım...
Kodu ekleyen herkes istiyor ki birkaç dakika içinde sayılar artış göstersin. Yok öyle birşey. Ziyaretçinin facebook hesabı olmazsa sistem ne yapsın? veya oturumu kapatmışsa ne yapabilir ki? Sistemin etkisini gözlemek için ortalama 24 saat gerekir.

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem Çalışa bilir ama suanda facebook otolike yoluyla üye kasılan sayfaları bir bir kapatıyor bunada dikkat etmek lazım

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu autolike olayını pek anlayamadım siteye girer girmez kişi beğenmiş mi oluyor yoksa şu mause'un ucuna yapışan sinir bozucu şey mi ?

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kaynak kodlarına otolike kodu yerleştiren bir siteye girdiğinde, eğer o sırada facebook hesabına login olmuşsan, kişinin ayarladığı sayfayı beğenmiş oluyorsun otomatik olarak.

spammers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Hic Birsey Anlamadim..!!

Admin Bana Lutfen Video Olarak Gosterin Sunu... :'( Lutfeeenn.. Ben Hic Brsy Anlamadm Byle.. :(

SHaX

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam yabancı sitelerde yığınla mevcut. neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadm.

Mute_MonaRch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için teşekkürler deneyeceğim

edit: kodu eklediğimiz siteye girenler mi beğeniyor hocam sayfayı acaba ?

oguzhan01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura Bakmayın Ama ben yeni başladım bu code'lara bana sıfırdan yardımcı olucak varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5