İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

uploader14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.tr.gg vb. hazır şablonlar. Bunun için yanlış bilmiyorsam site sizin olmalı. Hazır siteler sizi değil, servisi sağlayanındır.

Ekleme: Sanırım yanlış biliyormuşum :D Hazır siteler için bi araştırma yapayım. PM ile dönerim

bestofwp3444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook galiba autolikeyi engelledi

Ekleme: şu an bunu kullanan ve memnun olan var mı?

maremtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben wpye yapmak istiyorum . Ama yapmadım . Wp ye veya blogggere yapmama yardımda bulunacak kimse var mı ?

mehmet3536

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben indirdim Türkçe yazmıyor ama wordpressden indirmedim, illa wordpress lazım mı ? :D

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
An itibariyle tekrar denedim çalışıyor,herhangi bir engelleme yok arkadaşlar bilginiz olsun.

semih***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAşLAR bi sorum olacak lütfen yardım edin Slm arkadaşlar 0.facebooktan söz paylaş diye bi sayfa var fakat telefondan sözleri paylaşmak için link yerine direkt"paylaş"butonuna tıklıyoruz bunu nasıl yapmış olabilir şimdiden sağolun

tolsermedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
an itibarı ile deneyen sevgili arkadaşım Ben yazılımcı olduğum halde baktım auto like çalışmıyor operada crome da ie de firefox ta her yerde denedim fıss...

Yardımcı olmak istersen pm gönder lütfen ...

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
an itibarı ile deneyen sevgili arkadaşım Ben yazılımcı olduğum halde baktım auto like çalışmıyor operada crome da ie de firefox ta her yerde denedim fıss...

Yardımcı olmak istersen pm gönder lütfen ...

Tekrar yazayım, yine an itibariyle Explorer haricinde 2 ayrı tarayıcıda (Chrome ve Firefox) denedim ça-lı-şı-yor !

Bence yazılımcılığı bırak sevgili arkadaşım,bırak ki yapabilenler yapsın.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben tema dosyasını bulamıyorm :/

Hocam js doyasını tema klasörüne atmanıza gerek yok. js dosyasını notepad ile açın, ilk mesajda görünen yeri kendi kendi sayfanızın adıyla değiştirin, index şablonunuzda <body> tagını bulun ve altına tüm kodları ekleyin.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar yazıyorum ama hiç okunmuyor sanırım. Vbulletin'de index-anasayfa sablonu vardır.Açın şablonu <body> tagını bulun,hemen altına ekleyin,bitti...

smarty17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yazıyorum ama hiç okunmuyor sanırım. Vbulletin'de index-anasayfa sablonu vardır.Açın şablonu <body> tagını bulun,hemen altına ekleyin,bitti...

temelarda body ardım forum home bölümünde buldum. yapştırıdm olmadı index.php dosyasında body yok :(

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kullandığınız temanın header şablonun da deneyin. Şablonlara admin panelden girip bakıyorsunuz değil mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5