İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

BerkinKayalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler. Ancak bu sebepten dolayı yasaklandınız diyor bu yüzden ilgili dosyayı indiremiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Fersah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardım lütfen.

Dostum ben bu işlerde yeniyim özel mesaj olarak yardıma gelirsen çok sevinirim ben bişe anlamadım herhalde önce bir dosya indirmekmi lazım ? :(

UmutDevrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayla sattıklarını görmedimde aklı olan almaz, en az 100 konu bulabilirim
Google'dan kodun paylaşılmış olduğu :) Paylaşımın için teşekkürler.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
İsmail bu ekteki dosyayı benim programlar açmadı. :D Dil değiştiriyorum vesaire ama hiç işe yaramadı bana pm ile js kodlarını atabilir misin ? :)

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar merak edenler olabilir an itibariyle kodlar çalışıyor, bizzat denedim. Fakat kullanmayacağım o yüzden benim için bir anlam ifade etmiyor.

Ayrıca yine çok sorulan sorulardan biri olan 10 saniye sonra beğen sistemi etkisiz oluyorsa.

İndirdiğiniz "js" dosyasını notepad ile açıp,şu satırı bulun:

Kod:
}, 10000);

ve değeri 10000 den daha yüksek yapın. Misal; 20 saniye için 20000, 30 saniye için 30000

Bloglar ve Mybb forumlar için index şablonunda <body> tagından hemen sonra kullanabilirsiniz.

Ufak bir hatırlatma:
Tam doğruluğunu teyid edilmemekle birlikte bu tür uygulamaların Google'ın hoşuna gitmediğini okumuştum. Riske girmeyi seviyorsanız kullanabilirsiniz.

djbektas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yapamadım yaa paylasan arkadas bana ulaşabilirmisin hemde burda yeniyim sayfama ayar yaparsan sevinirim pages/Dj_Bektaş-Fan-Clup/116270325141998 bu sayfamın baglantısı

Ekleme: ben yapamadım yaa paylasan arkadas bana ulaşabilirmisin hemde burda yeniyim sayfama ayar yaparsan sevinirim pages/Dj_Bektaş-Fan-Clup/116270325141998 bu sayfamın baglantısı

katil1441

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
like

S.a bir sey de danıscaktım ben su oto like yi hiç anlamıyorm sıteye nasıl koyuyorz nasıl yapıyoruz rica etsem msn ye ekleyim adım adım anlatabilirmisin cok lazım lütfen kac aydır ugrasıyorm biraz beceriksizimde xD yardım edebilirmisin? caz_hakan@ht.. msnem eklıceksen msn at ben msn yı accam ? lütfenn :(

Ekleme: yardım etsin biri hiç bir sy anlamıyorumm msn den adım adım anlatıcak bir arkadas yokmu surda yaa..

Ekleme: biri anlatabilirmiiiiiii????

uploader14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretli mi ? Yok artık. Suyunu çıkarmışlar, o değilde alanları var mı merak ettim :D İnternet üzerinde birçok sitede kodlar zaten mevcut :)

uploader14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM okudum. Kendi websitem olmadığından otolike kullanamıyorum :( O yüzden bi tecrübem yok ve yardımcı olamayacağım.

katil1441

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sıte kurduktan sonra nasıl yapılacagınıdamı bılmıon? tr.gg den kursana sitenii.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5