İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Çalmak 19.12.2011

E

emrecik09

Misafir
KONU ÖRNEK OLMASI AÇISINDAN SİLİNMEMİŞTİR. BU ŞEKİLDE LİNKLERLE KARŞILAŞTIĞINIZDA KESİNLİKLE TIKLAMAYIN.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere facebook nasıl çalınır onu göstereceğiz.

Facebook çalmak için fake denilen bir yötem kullanıyoruz.Bu fake *.html dosyasını kurbana bir şekilde yedirmeniz gerekiyor daha sonra bunu link haline dönüştürmeyi gösteren video hazırlıyacağım.Örn:www-facebook-com-bizimadres.tr.gg

Sizler için kendim hazırladığım video buyrun http://www.youtube.com/watch?v=wEMk3p8gEtE bunu izleyin

bu da fakermakerfinal programı http://www.multiupload.com/OFGG0L88VR
Yorumlarınızı Bekliyorum Bir Teşekkürü çok görmeyin...

Not:Video bana aittir ben hazırladım program bana ait değil.İyi kötü yorum gelmez ise konuyu silicem.

XenoN~qRaL

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
facebook sayfam çalındı dilim yandı bu konudan iyi birşey değil yani :(

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yapmayın arkadaşlar. Böyle tuzaklara düşmeyin. Çalmaya niyetlenirseniz kendi hesabınızı çaldırırsınız.
Her türlü hek girişimi yasaktır. Bu konuyu örnek olması açısından silmiyorum. Bu tarz işlere kalkışmayın. Kul hakkında girmeyin. Ayrıca bu şekilde olan bağlantılara kesinlikle tıklamayın.
Kişi süresiz uzaklaştırılmıştır.

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani bide çok yararlıymış gibi gelip paylaşıyo ya :D Bari linklerini de editleyin ne olur ne olmaz valla tıklamaya bile korktum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar linkleri silmedim ki, böyle linklerle karşılaşıldığında tıklanmasın diye. Zaten açıklamayı yaptım konuya. Bile bile lades demeyin sakın.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bence de hiç uğraşmasaydın, gereksiz birşey olmuş. Kimsenin hesabına dokunmaya kimsenin hakkı yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5