İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Duplicate'de Yeni Sorunun Çözümü !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necos44

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yeni Sorunun Çözümü Ço kYyaılmasın Diye Sadece Pm isteyene veriyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Daha akşam Duplicate kalktı diye konu açıyorsunuz, şimdide çözümünü söylüyorsunuz. Biraz tezatlık var gibi. Çözümü nedir peki?

TechnoMhami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha akşam Duplicate kalktı diye konu açıyorsunuz, şimdide çözümünü söylüyorsunuz. Biraz tezatlık var gibi. Çözümü nedir peki?

Aynen dostum. Dikkat ederseniz arkadaşın açtığı konular belli. Arkadaş ekleme, Beğenme Programı diye birşey açmış. Sonra duplicate kalktı demiş ama ben daha sabah yaptım 2 tane. Duplicate öğretilir falan demiş. Öğrenmek isteyen varsa söylesin bana ben bedavaya öğretirim. Kısacası yeni bir dolandırıcı profili sizlerle admin :)

necos44

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aynen dostum. Dikkat ederseniz arkadaşın açtığı konular belli. Arkadaş ekleme, Beğenme Programı diye birşey açmış. Sonra duplicate kalktı demiş ama ben daha sabah yaptım 2 tane. Duplicate öğretilir falan demiş. Öğrenmek isteyen varsa söylesin bana ben bedavaya öğretirim. Kısacası yeni bir dolandırıcı profili sizlerle admin :)

Kimseyi yargısız suçlama dostum. programı alan 2 kiş var (forum dışından) Duplicate kalktı ortada hata veriyor kullandıgın pcden giriş yapın diye. Bende kimseden parasız almasınlar diye ücretsiz veriyorum kimseye dolandırı demeden iyi düşün!!! :mad:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
parayla almasınlar iyi hoş da birbiriyle çelişen konularınız var. yanlış mı? hayır doğru. birbiriyle çelişen konularınız olunca da insanlar şüpheci yaklaşıyorlar.

necos44

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Pm isteyen arkadaşlar bir zahmet siz atasanız pmyi ben cevap veirrim.

N

nuri3778e

Misafir
Sistemlerimiz seçtiğin sayfa adının (Bedava internet şimdi) profil adınla (Emel Seyfiözel) aynı veya benzer olmadığını saptadı. Lütfen aynı veya benzer bir ad kullanarak yeniden dene.

dulicate yaparken bu uyarı geliyor.

wakabayashi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın verdiği cevap "24 saat bekle, çevir" onu bile yazamıyor, Sallamasyon.. Herkes prim peşinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5