İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Fake Hesabım Kapatıldı 2.Kez | Türk Aklı Durmaz |

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Resimde Gördünüz Gibi Hesabım Kapatıldı '2.Kez' Ve Facebook Adminlerine İletişim

Olarak Mail Attım :) 4,5 Gündür Cevap Alamadım Ve Bir Yöntem Denedim

Bilmiyorum İşe Yarar mı Veya İnanmazlar Tamamen mi Kapatılar Hesabı
' Tamamen Kapanmasını Göze Alarak Yapdım '

Şimdi Azcok İyinet Kullanıcılarına Sormak İstedim '

2.Yöntem İse Budur '

Resimde Görüldü Gibi FAKE HESABIN BİLGİLERİ YAZILMIŞDIR
YARISI DOGRU ' Hesabın Adı Soyadı ' Baba Ve Anne Adı Yanlış Verilip dogum tarihi ve dogum yeri dogru yazdım :) tc kimlik ' Kendime Aitdir '

Vee Degerli Uye Kardeşlerim BU KİMLİK İSE SHOP İLE YAPILMIŞDIR ,

Facebook Bu Kimligi Dikkate Alıp Acarlarmı ? 2.Kez Kapatılmasına Ragmen :)

darkbelow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıc sanmıyorum shop oldugunu anlarla benımde kapatıldı gönderdım ama net bı cevap gelmedı

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hıc sanmıyorum shop oldugunu anlarla benımde kapatıldı gönderdım ama net bı cevap gelmedı

Hocam Hesabın 2.Kapanışı İlk Kapandında Acdım ' Fake olmasına ragmen '

ve aradan 1 bucuk hafta Sonra Tekrar Kapandı :) Şimdi Aynı Teknigi Denedim cevap Gelmedi 4.5 gündür Bende Shop İle sahte Kimlik Hazırlayıp Gönderdim ' İnşallah Acılır ya , 22K Aboneli :( 5Bin Arkadaşlı Hesab İçim Cız Eder :(

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hesabı acarlarsa bana haber ver kardesim facebook yöneticilerine mail atıp iyice bi sövecem :) benim gercek hesabımı kapattılar gercek kimliğimi gönderdim yine acmadılar kapandıktan sonra yıne kendı adıma hesap actım yıne kapattılar bu boyle 3 defa devam etti en sonunda bıraktım pesini :)

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu hesabı acarlarsa bana haber ver kardesim facebook yöneticilerine mail atıp iyice bi sövecem :) benim gercek hesabımı kapattılar gercek kimliğimi gönderdim yine acmadılar kapandıktan sonra yıne kendı adıma hesap actım yıne kapattılar bu boyle 3 defa devam etti en sonunda bıraktım pesini :)

Hocam hesab dun aksam acıldı :) Ve suan dondurlmuş bir şekilde acık ' hesab '

Sansızmısınız :( Uzuldum adınıza

Ekleme: Başka Bir ADRESİME GÖNDERDİM Sahte Kimligi Ve Aradan 1 Gün Sonra Bugun Yani Hesab Acıldı Fakat Hesab Kapanmadan Önce Duplicate Edilmiş :( İçim Gitti 28K Aboneli Hesab Sayfaya Atılmış :( :(

Bu Dup Yapılan Hesabı Eski Kişisel Profilim Nasl Yapabilirim ? :(

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'a gerekli Sövme işlemi basarıyla gerceklesmistir.. Belirli aralıklar ile sövmelerim sürecektir.. Adaletini dikeyim facebook..

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Facebook'a gerekli Sövme işlemi basarıyla gerceklesmistir.. Belirli aralıklar ile sövmelerim sürecektir.. Adaletini dikeyim facebook..

Bende Cok Sövmüşdüm Hocam Zamanında :) Hakkınız var Ama İçinzden Sövün Dışa Belli Etmeyin Yoksa Mark Amcamız Onada Ceza verir :D :D

Ekleme:
BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR BOşuna Dememişler

Güzel bir Söz Dediniz Ama Anlamını Çözemedim :(

onuryilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeşim biraz daha çalış çok belli ediyosun resimde yok üstelik. benim 20k fake hesabım kapandı sahte kimlik yaptım 2 gün önce açıldı bide özür dilediler :))

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hocam dıştan bı guzel sövdüm markta dolandırıcı ya facebook olayında dolandırıcılık cekırdekten baslıyor :D

kardeşim biraz daha çalış çok belli ediyosun resimde yok üstelik. benim 20k fake hesabım kapandı sahte kimlik yaptım 2 gün önce açıldı bide özür dilediler :))

hocam su kımlıkten bı tane de bana yapsanıza yaa gercek kımlıgımı kabul etmıyolar :D

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Size Göre Mantıksızca.Fakat Harkasin İşini Façlasıyla Görüyor SAHTE KİMLİK !

Ekleme:

Hocam Bun Deneme Olarak Yapıp Göstermelik Koydum,Mail attımda daha iyi kimlik yapıp gönderiyorum :) Valla Mark amcamız ne yapcagı belli olmaz özürde diler ' dinlemeden kapatırda HAKSIZMIYIM ?:aşık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5