İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Fane Page 12K Satılıktır- Ucuza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Merhaba dostlar.Elimde 2adet forum sitesi bulunmakta güncel tutmakta zorlanıyorum haliyle tek tabancayım.Dün 12K olan sayfa bugun 12.200lere ulaşmış.Paylaşım yapıldıgında güzel hayran topyalan sayfadır.Gunluk min 50 100hayran gelmekte.Sayfa adresi için pm atmaniz yeterlidir.

istediğim fiyat : 20tl :) Sorularınız için konu altından yazabilirsiniz.

Ödeme : Garanti - PayPal -

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Fiyat çok demedim, diyemem de. Net bir fikrim yok bu tarz sayfalar hakkında.
Ama özel mesaja vs gerek duymadan veya ne sayfası olduğunu dahi sormadan 15 lira verebileceğimi belirttim. Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermişsem affola.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ticaretin en güzeli alışverişin sorunsuz ve helal olanıdır dostlar.Msn üzerinden bir dostumla irtibat kurdum.Faceebook'daki hayran sayfalari Dizi oyuncusu,Kişi,Şahıs,Takım vs gibi sayfalarda o kişinin Sayfamın Temsil Ettiği Kişinin/Kuruluşun Gerçek Temsilcisiyim şeklinde onaylamamız gerekiyormuş.Sayfayı verırım 1hafta sonra kapanır üzmek istemem.Bu nedenden dolayı Facebook'daki binlerce abuk sabuk sayfalar Face tarafından kapatılacakmış.(Yakın zamanda bu sıçrama Gruplar içinde geçerli olacakmış) Bu nedenden ötürü satış iptaldir.

Önümüzdeki üç hafta içinde Sayfanızın kimliğini doğrulayamazsanız, hayranlarınıza haber yayınlama yeteneğini kaybedebilirsiniz

3hafta mühleti var Facebook'un , şayet kapatılmazsa Tekrar satışa sunarız:) Bu konu hakkındada bilgisi olan arkadaşlar varsa şayet bizi aydınlatmalarını isteriz.Kulaktan kulağa gelen duyumlar ne kadar doğru orasi tartışılır.Ama face'nın verdiği uyarı gayet ciddi gibi görünmeye başladi:)Satışıda ne kadar yasal orasida muamma:)iyi forumlar

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Sayfayi güncellemeden satışı yapmak istememiştim.Sayfayı dogrulmayı becerebildik.Satış tekrardan günceldir.Hayran sayısı 12k'dan 13K'ya yükselmiştir.

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nasıl onaylatabildiniz acaba? Konuyla alakasız ama benimde 50Klık bir sayfam ben farkında olmadan bu yüzden engellenmiş. Paylaşabilirseniz sevinirim.

Olcayy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Olcayy arkadaşımıza satılmıştır.Ödeme bekleniyor..

sayfayı ben aldım ama Silence arkadaşımızda sadece Garanti Bankası Cenbank var bende de o yoktu malesef başvuruda bulundum onaylanmasını beklıyorum onaylandıgı gibi ödemesini yapıcam ikimizede hayırlı olsun

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Her 2 satış konumuda baltaladiğin, alacam deyip almadiğin için satişimi yapmama mani oldugun için -itraderimi kullaniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5