İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Grubunuza Aktif Üye Çekilir { 50K : 60 TL } { Detaylar İçerde

teknomag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Facebook Grubunuza 50k Aktif Üye 60 TL

Ödeme : İşbank , cep bank, mislii , havale , eft
50:000 Kişi : 60 TL

Grubunuza gelen üyeler isteyerek ve otomatik katılımla karışık olarak gelmektedir.

Her gruba üye çekimi yapmıyorum, grubunuzu onaylamam lazım.

Facebook Grup Avantajları :

+ Grubunuzda yapığınız paylaşımlar üyelerinize bildirim olarak gitmektedir.
+ Grubunuzda etkinlik düzenleyerek, tüm üyelerinizi etkinliğe davet edebilirsiniz.
+ Gruplar, sayfalardan reklam açısından daha ön plandadır. Çünkü paylaşmış olduğunuz içerikler ve düzenlemiş olduğunuz etkinliklerle reklamlarınız, üyelerinizle birebir temas halindedir.

Facebook Grubumu Nasıl Açabilirim ?

+ www.facebook.com/groups bu linkten kendinize ait bir grup oluşturabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not : Grubunuzda kısa bir süreliğine yöneticilik vermeniz gerekebilir, grubunuzu görmem gerekiyor.

İletişim : Özel mesaj veya
[email protected]

Kampanyamız Sadece 5 Kişi İçin Geçerlidir :::

1.
Aldım kullanıyorum gayet memnunum..

2.

Arkadaşın en sevdiğim tarafı bildiği işi yapıyor olması, bunun yanında da müşteri memnuniyetine önem verip, iletişim konusunda sıkıntısı olmaması. Böyle insanlarla alışveriş yapmaktan her zaman keyif aldım :)
50k paket aldım. Bitsin tekrar alcam.

3.

Çok yardımcı bir arkadaş.
Kendisiyle anlaşılmıştır.
Herkese tavsiye olunur. ;)

4.

bir pakette ben aldım bakalım sağolsun gayet yardımcı oldu iş teslimi bekliyorum

gayet hızlı ve sorunsuz bir şekilde üyeler grubumuza çekildi çok teşekkür ediyorum kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

5.

1 adet paket alınmıştır

Dip Not: Otolike ile sayfa büyütenlere göre fiyat pahalı gelebilir. Otolike yada başka kişilerin üye gönderme şekilleri ile kıyas yapıp, konuyu baltalıyıcı mesajlar yazmayınız. İtina ile üye kasıldığı gibi report'ta edilir. Herkese işlerinde başarılar ve bol kazançlar dilerim.

niggaz11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba konu ile ilgili olarak ne zman başlar teslim edersin Gerçek kullanıcılar mı? iki ayrı sayfa için bayan ağırlıklı 50 klık guruplara ihtiyacım var ilk olarak kendi sayfam için konuşursak ; benm sayfam kapıtıldı daha öncede böyle üye almıştım bu kapatılmasına sebep olabilir mi ilere bir problem çıkar mı acba? birde bayan ağırlıklı bir grup olabilirmi? bayan ayakkabısı üzerine satış siteme fan sayfası için alıcam . fiyat ile ilgili hiç birşey söylemiyeceğim ödeme şartları nasıl olacak. daha önce dolandırıldım iş tesliminden önce biraz kapora veririm sonrada kalanı veririm . birde sıfırdan yeni fan sayfası açtım şuan 10 kişi var yok bilgin olsun acele haber bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5