İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook hayran sayfalarınız ve reklam alınır

hakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Facebook'ta Turkcell Süper Lig maçlarına sonuç tahminleri yapılabilen eğlenceli bir uygulama geliştirdim şimdi bu uygulamanın biraz daha geniş bir kitleye yayılmasını istiyorum, bu nedenle Facebook'ta bulunan büyük hayran sayfalarını satın almak ya da bu sayfalara reklam vermek istiyorum. Özellikle ilgilendiğim sayfalar futbol ile ilgili olanlar ancak uygulamama dönüş yapabileceğine inandığım sayfalarla da ilgilenebilirim.

Sayfalar için tekliflerinizi lütfen pm ile gönderiniz. Olumlu olumsuz muhakkak dönüş yapılacaktır.

Bütçede sınırlama yok ama makul teklifler veriniz, anlaşma yapıldığı taktirde ödemeler havale ile istediğiniz hesaba gönderilecektir.

Sağlıcakla,

scary_mann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Facebook'ta Turkcell Süper Lig maçlarına sonuç tahminleri yapılabilen eğlenceli bir uygulama geliştirdim şimdi bu uygulamanın biraz daha geniş bir kitleye yayılmasını istiyorum, bu nedenle Facebook'ta bulunan büyük hayran sayfalarını satın almak ya da bu sayfalara reklam vermek istiyorum. Özellikle ilgilendiğim sayfalar futbol ile ilgili olanlar ancak uygulamama dönüş yapabileceğine inandığım sayfalarla da ilgilenebilirim.

Sayfalar için tekliflerinizi lütfen pm ile gönderiniz. Olumlu olumsuz muhakkak dönüş yapılacaktır.

Bütçede sınırlama yok ama makul teklifler veriniz, anlaşma yapıldığı taktirde ödemeler havale ile istediğiniz hesaba gönderilecektir.

Sağlıcakla,

sayfamda reklamınızı yapmak ısterım... pm alabılırmıyım... veya [email protected] eklersenız.

SeoEngineering

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
270k Hayran Sayfamız Var Reklamda Alabiliriz Hayran Sayfasını Satabilirzde.

WonnicK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN bırakmıstım ama dikkate almadınız sanırım. PM den siz MSN adresinizi bırakın yardımcı olalım bu işi profesyönel olarak yapan kişileriz. Referanslarımız sağlamdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5