İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Hayran Sayfamıza Üye Alınacak

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
evet arkadaşlar facebook hayran sayfamıza üye toplamak istiyoruz 1.000 ve 2.000 üye içi tekliflerinizi bekliyoruz

not : üyeler kesinlikle fake olmayacaktır , üyeler'i garanti getirecek kişiler teklif versin.

not : üyeler 1.gün içinde toplanırsa iyi olur + Ödeme Kontör ile yapılacaktır.

ilteişim : [email protected]

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme kontör harici olursa manuel olarak gerçek hesaplardan 100k ya kadar davet atabilirim bi hafta içinde hocam

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ödeme kontör harici olursa manuel olarak gerçek hesaplardan 100k ya kadar davet atabilirim bi hafta içinde hocam

100k derken anlayamadım acemiyim biraz ? yani1-2 gün içerisinde 1.000 üye olur mu ? ama fake olmayacak ? bu arada kontör dışında banka hesabım filan hiç yok o yüzden tek çare kontör oluyor.

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100k derken anlayamadım acemiyim biraz ? yani1-2 gün içerisinde 1.000 üye olur mu ? ama fake olmayacak ? bu arada kontör dışında banka hesabım filan hiç yok o yüzden tek çare kontör oluyor.

(K) bin anlamında..Ptt ile havalede olur..Günde ortalama 700 kişi getirebilirim hesapların hepsi orjinaldir.Siz sıkılana kadar ben davet atabilirim ;)

Kaos99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ankara ya yönelik sayfamıza hayran toplamak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek varmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5