İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Hesabı Alınacaktır

zagot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yurt dışından açılmış facebook hesapları almak istiyorum

Facebok hesap satışı yapan arkadaşlar lütfen pm atınız yada mailinizi konuya yazın ben gün içinde ulaşırım.

Güvenilir birini bulursam ilkin deneme amaçlı küçük sayıda hesap alıp, ardından her gün alım yapacağım.

Ekstra detaylar msnde konuşulacaktır. cevaplarınız bekliyorum.

zagot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nuri3778e nickli arkadaşla msnde görüşüldü. deneme amaçlı alışveriş yapılacak. bu arada başka teklifler kabul edilecektir.

zagot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pmler cevaplandırıldı. konu günceldir.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kolay Gelsin Elimde Var Ama En Az 45 Gün Değil...

N

nuri3778e

Misafir
hocam anlaştık calışcaz diye ama uymadı mı şartlar

zagot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nuri3778e nicki arkadaşla alışveriş yapılmış, bir adet deneme amaçlı hesap alınmıştır. konu günceldir. bulk tekliflerinizi yollayabilirsiniz.
bulk alımdan önce mutlaka deneme amaçlı hesap alıncaktır.

cromankol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 ve 100 altı sınırsız istemedıgın kadar adres var 42bın taneye yakın

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas sınırını kaldır istediğini kadar hesap temin edeyim sana 1 gün önceden istediğin hesap sayısını söylemen yeterli hek vs. kesinlikle değildir mail adreslerini mail adreslerinin güvenlik sorusu ve cevabını da hesaplarla bırlıkte verecem facebook hesaplarının guvenlık sorularını ıse kendınız belirleyeceksiniz.. Hesaplar onaysızdır ve en az 2 yıl önce acılmıstır.. 4 liradan veririm.. ayrıyetten dusunurseniz elımde 3k ve 2k profıller var 3k için fiyat 20 lira 2k için fiyat 15 liradır...

zagot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alış günceldir, hesapların mobilli olmasına gerek yok büyük alım yapıcam yeterki anlaşabilceğimiz kriterlerde hesap sağlayın. detayları msn de konuşmak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5