İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Kan Kaybediyor

R

RSS

Misafir
Facebook çılgınlığı bitiyor mu? Ziyaretçi sayısı her geçen gün azalan Facebook, duraklama şöyle dursun, gerileme dönemine girmiş görünüyor. Rakamlar haberimizde.

More...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Facebook çılgınlığı bitiyor mu? Ziyaretçi sayısı her geçen gün azalan Facebook, duraklama şöyle dursun, gerileme dönemine girmiş görünüyor. Rakamlar haberimizde.

More...

Hatırlarsanız Facebook'dan önce her bilgisayar da youtube açıkdı. şimdi de Facebook... Bu bir furya. Bir müddet çok popüler olurlar ondan sonra da bu popülerliğinin birazını kaybederler. Ama bu onlar için gene kayıp olmaz. Çünkü bu sayede reklamlarınıı iyi yapmışlardır. Sürekliliği olan sistemler haline gelmişlerdir böylece...

bakalım sıradaki popüler site hangisi olacak ? hangi site için milyonlarca dolarlık teklifler yapılacak ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ama youtube ilerleyen zamanlarda bir ihtiyaç halini alabiliyor. Gülmek istediğinde komikleri seyretmek ya da clip seyretmek, dizileri seyretmek vs. gibi paylaşımları olabiliyor. Ama facebook o çizgide değil. Yani ben eski arkadaşlarımdan 25 kişiyi aramak için girsem ve ilk gün şansa 25 kişiyi bulsam bir daha girmem zaten facebook a. Amaç farklı çünkü.
Tabi birde ilerleyen günlerde insanlar kişisel doğru bilgilerini sanal aleme açmalarının sakıncalarınıda öğrendikçe soğumuşta olabilir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şu an için bu haberin doğru olmadığını düşünüyorum, bu kadar çabuk kan kaybı olmaz, bu rakip olanların ve satın alma girişimlerinde başarız olanların yaptırdığı türden bir haber bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5