İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook kullanılmayan hesaplar alınacaktır.(Ücret Dolgundur)

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeş bana pm at sana yanında 1k sayfası ıle 25 ttlye satayım sana ıstersen hesap 2-3 aylıktır

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımcı olabilirim kac adet lazım msn ile birlikte. yaklasık 10 adet mevcut elimde telefon girilmiş.

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 haftadır online değil konu sahibi.
Alım devam ediyormu ?

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sayfa alım yapıyor musunuz ?
1k'ya yakın. (832)
ücret olarak ne veriyorsunuz ayrıca.

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1,500 kişilik sayfayı facede hic tanımadıgım birine vermistim:)
Anladım hocam. Teşekkür ederim cevap için.
Elimde normal user olarak hesap var 2-3 tane .
1, 2 yıllıklar olanlar var. arkadaş sayılarıda 100-80 arası değişiyor.Bir tanesi 15o lerde. Anlamadığım nokta bu hesapların alımı neden oluyor ki. Kendiniz açamaz mısınız. :)

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Anladım hocam. Teşekkür ederim cevap için.
Elimde normal user olarak hesap var 2-3 tane .
1, 2 yıllıklar olanlar var. arkadaş sayılarıda 100-80 arası değişiyor.Bir tanesi 15o lerde. Anlamadığım nokta bu hesapların alımı neden oluyor ki. Kendiniz açamaz mısınız. :)

vardır mutlaka bi sebebi.. bendede var 5,000 civarı hesap bayadır girmiom ama duruodur heralde:D yenilerinide acacam cogala dursun gün gelir lazım olur:)

fecir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tşk ederim gönderilen pm leri kaydettim. Şu an hesap alımları geçici olarak durduruldu. Tekrar alım olduğunda pm gönderen kişilerle irtibata geçeceğiz.
Öncelik olarak mobil onaylı hesaplar alınmaktadır. Mobil onaysız hesaplar 2. planda kalmaktadır.

Tekrar alımlar devam ettiğinde bu konu altında bilgilendirme yapacağız.
Tekrar tşk eder saygılar

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam mobil onaylı hesap olduğunu nasıl anlarız ?
Teşekkürler.

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler.
Peki hocam ilerde hesapla ilgili bi sorun telif hakkı vs. gibi durumlarda telefonla alakaı bi iletişim söz konusu olurmu ki ?
Riski varmı yani.
Arkadaşlarımın ve benim telimi kullanacam o yüzden.

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde 20 adet mobil onaylı hesap var hocam alımlar durmus ama yazayım dedim.üstüne daha isterseniz temin edebilirim istediğiniz kadar

fecir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hesap Alımları devam ediyor Konu günceldir.

Facebook kullanılmayan ve ya kullandığınız işinize yaramayan 3 Ayı geçmiş cinsiyet , arkadaş sayısı vs. bakılmaksınız alınacaktır.

Ödenecek tutarlar

3 ayı geçmiş hesaplar için : 2,5 TL

Ödeme Yöntemleri

1. Garanti Bank Havale
2. Hsbc Bank Havale
5. Şans Oyunları

Not: Ödemeler Peşin olucaktır.

Hızlı,Kolay ve Güvenirlik için ;

Hesap linki :
Hesap mail adresi : ( Profil doğrulamak için)
Hesap Ad soyad :
Açılış Tarihi :

iletişim için msn adresiniz :
iletişim için gsm no:

Hesaplar kontrol ediltikten sonra iletişime geçilicektir. Lütfen bu konuda duyarlı olalım. Mümkün olduğunca fazla hesap alınıcaktır.
Bu bilgileri pm ile yollar iseniz daha çabuk yanıt alabilirsiniz.

Sorularınızı konu altında ve ya pm ile atabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı hesaplar tek tek kayıt alınacaktır.
Hesap alım işleminde girmiş olduğunuz mail adresi kullanılmayacaktır. Farklı mail adresi ile değiştirilecektir.O yüzden mail adresinize gerek duyulmamaktadır.

Not: heklenerek alınmış hesaplar alınmayacaktır. Lütfen bu konuda duyarlı olalım.

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 yıllık hesaplar var elımde yaklasık 50-60 tane... onlarada verecegınız ucret 2.5 liramı...

3 aydan önce acılmıs hesaplarda var msn adresimi pm atıyorum ekleyın goruselım sureklı calısalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5