İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook kurmam lazım :(

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşın biri sen facebook gibi site kuramazsın dedi bende kurarsam ne vereceksin dedm bu aylık maaşımın yüzde sevkenini sana vereceğim dedi.tabi esas mesele para değil hırs yaptım :mad: 1 ay içinde kurmam lazm ama hiçbir kod bilgim yok :( hazır kodlar varmı 1 ayda dandik bir sosyal ağ kurabilirmiyim :ağla:

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
direk facebook aynisi olan scriptler var biraz googleda arastir ogrenirsin ..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
script tr ye bakarsan bulursun yada patlat a bak hocam. İllaki var geçenlerde kurdum fakat tıpa tıp aynısı olmuyor. Arkadaş ekleme alanı anasayfa chat vs. çok enteresan oluyor.

Wbmstr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana yardımcı olurdum. Aynısını kurmam 15 dakkamı almaz. Ama madem hiçbir kod bilgin yok ne diye legalparaya giriyosun. Hayat bu, tüm zorlukları kendin yaratırsın kolay gelsin..

Not: Çok güzel konuştum. :D

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Social Engine var, gayet güzeldir. Bir de Diaspora kodlarını yayınlayacak diye bir haberler vardı ama takip etmedim. Ayrıca facebook clone anahtar kelimesini de araştırmanızı öneririm. Ayrıca facebook kendi de açtı diye duymuştum ama ne kadar doğru araştırmadım. Bkz: Fbopen

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
aynısı yaparsında aynı ortamı yakalamayamazsın 1 yıllık maasıma girelim .d

C

Cao

Misafir
aynısı yaparsında aynı ortamı yakalamayamazsın 1 yıllık maasıma girelim .d

Çok Çocukça Konuşmalar Var, Facebook Bir Site ve Ünlü Olmuş Bir Site Buna Benzer Site Yapana Zaten Ben Sadece Güler Geçerim Bırak Aynısını Yapmayı Hazır Script'le Yapmışın Neyine Yarar Adam Kendi Kodlamış Kendi Tasarlamış Projeyi Üretmiş O Kadar.. Sen Gidip Milletin Yaptığı Projeyi Dandik Dunduk Sciprti Alıp Kuruyorsun Bide Üstüne Hit Diyorsun Sadece Gülerim :)

Not: O Kadar Facebook Gibi Site Yapacağım Diye Uğraşacağınıza Kafanızı Çalıştırın Güzel Bir Proje Oluşturun Ben Bile Destek Olurum, Türklerin Kim Olduğunu Beyinlerinin Güçlü Olduğunu Anlasınlar Ama Yok Siz Yatın :p

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Çok Çocukça Konuşmalar Var, Facebook Bir Site ve Ünlü Olmuş Bir Site Buna Benzer Site Yapana Zaten Ben Sadece Güler Geçerim Bırak Aynısını Yapmayı Hazır Script'le Yapmışın Neyine Yarar Adam Kendi Kodlamış Kendi Tasarlamış Projeyi Üretmiş O Kadar.. Sen Gidip Milletin Yaptığı Projeyi Dandik Dunduk Sciprti Alıp Kuruyorsun Bide Üstüne Hit Diyorsun Sadece Gülerim :)

Not: O Kadar Facebook Gibi Site Yapacağım Diye Uğraşacağınıza Kafanızı Çalıştırın Güzel Bir Proje Oluşturun Ben Bile Destek Olurum, Türklerin Kim Olduğunu Beyinlerinin Güçlü Olduğunu Anlasınlar Ama Yok Siz Yatın :p

Bak sinirlerimi bozdun.

Zaten birebir aynı kodlamayı vb özellikleri yapamaz sekil semal benzer iddasını kazanır arkadaş benim anlatmak istedigim okadar tutulan bir site olmaz sadece kendisi ve arkadaşı bilir tamam.

not : cevap verme tartışma ortamına dönüşmesin.

C

Cao

Misafir
Bak sinirlerimi bozdun.

Zaten birebir aynı kodlamayı vb özellikleri yapamaz sekil semal benzer iddasını kazanır arkadaş benim anlatmak istedigim okadar tutulan bir site olmaz sadece kendisi ve arkadaşı bilir tamam.

not : cevap verme tartışma ortamına dönüşmesin.

Ben Sana Karşı Bir Konuşma Yapmadım .. O Site Tutmaz Olayını vs.. Ortaya Koydum, Zaten Bir İddia Bu Ben Sadece Orada Tanım Yaptım ve Altına Koyduğum Lafta Bir Espri İdi Burada Sinirimi Bozdun Diyerek Cevap Verme Diyip Ahkam Kesmeye Kalkma Benimle Lakayıt ta Konuşma.. İstediğim Cevabı Yazmakta Özgürüm.. Burası Bir Forum Hatırlatırım.. Yazdığıma Alınacak Kadar Çocuksan da Benimle Hiç İletişime Girme..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Lakayıt ta Konuşma..

lakayıt kelimesini yanlış anlamda kullanıyorsunuz.

sıfat (lâ:kayıt) Arapça l¥®ayd
1 . İlgisiz, aldırmaz, umursamaz, kayıtsız:

"Yüzündeki gülümseyiş geçti, yeniden lakayıt, uzak ve donmuş hâlini takındı."- S. F. Abasıyanık.

2 . zarf
İlgisiz, aldırmaz, umursamaz, kayıtsız bir biçimde.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Tartışmayı gerektircek bir durum yok. İkinizde haklısınız biriniz iddia dışında sitenin tutmayacağını kastediyorsunuz ve haklısınız diğerinizde facebook scriptiyle kurulmuş bir sosyal ağın facebook gibi bir platform mevcutken zaten tutmayacağını gereksiz bir yorum olduğunu düşünüyorsunuz.
Zubar haklısın.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Vali olmazsın demedim ki, adam olamazsın dedim...
iddia bitmiştir

C

Cao

Misafir
Umursamaz Konuşuyor.. Ne Anlama Geldiğini Biliyorum Beni Sinirlendirdin vs.

Konuyu Niye İşgal Ettiniz ki Şimdi Ben Sadece Kendi Yorumumu Yaptım Arkadan O Kişi Yazdı Sonra Siz vs. Bu Ne Ya Herkes Bir Lafa Atlarsa Ortalık Tabi Karışır..

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
social engine kurarız alt yapısını face gibi üstüne facenin temasını koruz bende bütün modüller vs paketler var eskiden deneme amaçlı kurmuştum istersen yardımcı olurum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi