İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook mu Twitter mi?

En İyi Sosyal Ağ?

• Facebook

Kullanılan: 15 51.7%
  • Twitter

Kullanılan: 14 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    29

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Facebook çok aptalca bi şey. İkisini de imlemek haricinde kişisel olarak kullanmıyorum ama Twitter tercihimdir..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
twittera Trden 4 milyon hesap açılmış, %10u aktif. facebookun %20si gibi bu rakam.
ikisi çok farklı platformlar ama ben de twitter sevenlerdenim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Facebook'u ilk gördüğümde eski dostlarını görmen için kullanılan bir platform sandım. Ama bunun sadece bir slogandan ibaret oldugunu gördüğümde üye bile olmaya tenezzül etmedim. 7/24 beraber oldukları kişilerle burada konuşmanın anlamı nedir anlamış değilim. Telefon versene diyenlerin yerini face'in varmı diyenler aldı.
Twitter :)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ikisi de bana saçma gelmekte. hiç kimseyi fb yada twitten takip etmedim. Trend olayı nedeniyle, bazı siteler için mecbur üyelik yaptım. modası geçse de kurtulsam diyorum. bir de anlamadım bu işi. bilgisayar kullanıcıları için asosyal derler, millet sosyalliğin alasını yapıyor. gerçek bir asosyal olarak sosyal medya ile işim olmaz:) ama fb'u, web olayında göz ardı etmek de saçma olur.

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her ikiside aile veya sulalenle etkileşim kurmak istesen face ama gündemi takip ve sıkı dostluklar elde etmek istiyorsan twitter.

Ayrıca face amelede çok :)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Twitter geçmiş:) Facebook bence yayın hayatının gerileme devirlerini yaşıyor. Ama Twitter şuan yükseliş devrinde.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İkiside sosyal ağ statüsünde diye birbiriyle kıyaslayamazsınız. Her ikiside birbirinden siyah ile beyaz kadar farklı neredeyse. Amaç olarakta öyle kullanım olarakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi