İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Nasıl Beğeni Çekerim

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar imzamdaki siteme ait bir facebook sayfam var, sayfanın beğeni butonu sitemde mevcut ve sitede açılan her konuyuda facebook sayfasına ekliyorum. Otolike yada ücretli beğeni çekimi dışında sayfamın beğeni sayısını nasıl artırabilirim. Aylar önce açtığım sayfayı ancak 60 kişi beğenmiş bugüne kadar.

cromankol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfanın Kac olmasını ıstıyorsan 3Gün İçinde Kasabilirim

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
0'dan Bi Hesab Açın
BURADAN Uygulamaya Gidin Ve Sayfa Begendikce Kredi Kazanın.Kendi Sayfanızı Ekleyin Ve ücretsiz Bir Şekilde Sayfanızı Artırın

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir ara twiends vardır bu şekilde çalışan. Sanırım bu konudaki ilk açılan siteydi. Ama şimdi sadece twitter takipçi çekiyor sanırım. Bende denemiştim. Oldukça işe yarar. Gelenlerin %90 ı yabancı oluyor. Ve haliyle aktiflik sıfır. Ama şöyle bir avantajı oluyor. Gelen kişiler sayfayı kalabalık gördüğü için, beğenmekte tereddüt etmiyor. Aktiflik değil de sayı önemliyse işe yarar bir sistem.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benle beraber sayfa yapıcak var mı ? Tasarım vs. benden. Beğeni konusundada elimden geldiğince yardım edicem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5