İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Nedir ? Facebook Hayran Sayfaları Özellikleri ve Kullanımı

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hocam yazınızı okudum elinize sağlık şunu eklemek istedim Türkler Yeni çıkan Teknolojilere Meraklanma örneğini yanlış kullanmışsınız Cep Telefonu demiş olsaydınız bunu anlardım fakat araba yanlış çünkü Tarih boyunca Türk milleti bineğe önem vermiştir.

Facebook nedir dersen Abazaların dışarı çıkıp da yanından geçerken konuşamadıkları kızları tavlama ümidi ile dolaşması, İnsanların hiç korkmadan donunun rengini dahi ilan edebileceği asosyal paylaşım sitesi, Benim içinse siteme hit çekmek maksadıyla bağlantı paylaştığım site :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
rss graffitiye giriyorum sol taraftan grubu seçiyorum ama çıkan birşey yok henüz

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Hocam yazınızı okudum elinize sağlık şunu eklemek istedim Türkler Yeni çıkan Teknolojilere Meraklanma örneğini yanlış kullanmışsınız Cep Telefonu demiş olsaydınız bunu anlardım fakat araba yanlış çünkü Tarih boyunca Türk milleti bineğe önem vermiştir.

Facebook nedir dersen Abazaların dışarı çıkıp da yanından geçerken konuşamadıkları kızları tavlama ümidi ile dolaşması, İnsanların hiç korkmadan donunun rengini dahi ilan edebileceği asosyal paylaşım sitesi, Benim içinse siteme hit çekmek maksadıyla bağlantı paylaştığım site :)

Görüş açın farklı ama..

rss graffitiye giriyorum sol taraftan grubu seçiyorum ama çıkan birşey yok henüz

Gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. RSS akış zaman dilimi GMT + 2 istanbul mu ? orada da sorun çıkıyor.

teşekkürler rss grafitiyi yaptım ama gurubumun hayranı cok az daha nasıl çoğalıtırım tşkler işte gurubum http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Biletsiz-Sinema-Keyfi-Ucretsiz/177025948981048

Yazıyı oku. Hayran sayfasında dikkat edilecek noktalarda yazdım

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sayfaya yönetici almak istiyorum ama güven konusunda şüphelerim var, sayfamı çalmasından korkuyorum. beni silemeyecek, sayfamı ele geçirmeyecek bir yönetici sistemi var mı?

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
sayfaya yönetici almak istiyorum ama güven konusunda şüphelerim var, sayfamı çalmasından korkuyorum. beni silemeyecek, sayfamı ele geçirmeyecek bir yönetici sistemi var mı?

Ben yedek sayfa açıyorum. O sayfaya yönetici ekliyorum. O sayfanın rss akışını rss grafitide status updates seçeneği ile sayfaya entegre ediyorum. olay bu. sadece durum yazabiliyorlar sıkıntıda olmuyor.

ama video,vs.. bilemem. önceden vardı şimdi kaldırmışlar.

shimarick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADMİNE Bİ SORUM OLACAK BU SİTEYİ BİRAZ GEÇ FARKETTİM AMA. BENM BİTANE FAN SAYFAM VAR FAKAT YENİ BİTANE DAHA AÇTIM ÖTEKİNİ KAPATICAM. ACABA ÖTEKİ FANIMDAKİ HAYRANLARI BURAYADA AKTARMAM MÜMKÜNMÜ ???

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
ADMİNE Bİ SORUM OLACAK BU SİTEYİ BİRAZ GEÇ FARKETTİM AMA. BENM BİTANE FAN SAYFAM VAR FAKAT YENİ BİTANE DAHA AÇTIM ÖTEKİNİ KAPATICAM. ACABA ÖTEKİ FANIMDAKİ HAYRANLARI BURAYADA AKTARMAM MÜMKÜNMÜ ???

Yapamazsın. Kapatma sürekli o sayfayı rss graffiti ona bağla. otomatik o sayfaya üye olurlar :hmmm:

berk99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt türklerin teknolojiye merakı çok ama türkler asosyal değil ki.asosyal olsaydık eskişehir,istanbul vb.kentler modern olmazdı ama şu çok doğru.biz teknoloji meraklısıyız;)

techman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok faydalı bir makale olmuş gerçekten teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5