İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook resmen Türkçe'leşti.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Login | Facebook ilgili linkten hesabınızı Türkçe'leştirebilirsiniz.
Ne denli bir değişiklik olacak bilmiyorum ama sanırım abaza kısım siteye şu dakikadan itibaren daha fazla talep edip zaten bozulmakta olan facebook'un içine edeceklerini düşünüyorum.
Türkiye için olumlu bir gelişme tabiki bulamadığınız arkadaşlarınız varsa onlarıda belki bulabilirsiniz artık :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu resmi bir dil sürümü değil de, aplikasyon olarak ekleniyor sanırım.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet test ettim tamamen Türkçe olmuş diyebiliriz..

Ne denli bir değişiklik olacak bilmiyorum ama sanırım abaza kısım siteye şu dakikadan itibaren daha fazla talep edip zaten bozulmakta olan facebook'un içine edeceklerini düşünüyorum.

Herkes neden böyle düşünüyor anlamıyorum.. Herkesin girme hakkı var tabiki !
Kişiler kendini bilip korumayı bildikten sonra, seviyesini bozmadıktan sonra o dediklerin olmaz işte..

Abaza diye adlandırdığın kişiler 1 gün girer, 2.ci gün girer, 3 cü de birşey bulamazsa tekrar girmez! Eh öyleyse sorunu sadece onlarda aramamak lazım..

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla onlarda kullanım oranın gorunce mecburen yaptılar :)
neyse ii olmuş bence

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İngilizce bilince abaza olunmuyor mu? Hiç bi zaman anlamadım ben bu düşünceyi zaten..Yabancı dil bilince kendimizi elit mi görmemiz gerekiyor?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İngilizce bilince abaza olunmuyor mu? Hiç bi zaman anlamadım ben bu düşünceyi zaten..Yabancı dil bilince kendimizi elit mi görmemiz gerekiyor?

Kısa sürede değişimi görebilirsin facebooktaki bu konuda legalpara ediyorum tabiyki türkçe özelliğinin eklanmesi güzel bir gelişme..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5