İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa Beğenerek Para Kazanın

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
- İlk önce siteye üye olmamız gerekiyor. ( Referanslı - Referanssız ) tıklayarak üye oluyoruz.
- Daha sonra site bizi facebook profilimize yönlendiriyor ve uygulamayı kabul ediyoruz ve işlemler için biraz bekliyoruz. ( Bu site için başka bir facebook hesabı açmanızı şiddetle öneriyorum. )
- Siteye üye olduğumuz zaman your account bölümüne tıklıyoruz ve aşağıda bulunan sayfaları beğeniyoruz. Sayfaları beğendikten sonra upload page demeyi unutmayın. Yoksa sayfaları beğenmemiş gibi gözükürsünüz.
- Site hesabınızda 15€ ( euro ) olduğu zaman size ödeme yapıyor. Ya da dilerseniz sitedeki bakiyenizle facebook sayfanıza hayran çekebilirsiniz. ( Not: Henüz ödeme almadım. )
- Ayrıca İstatistiklerinize sayfanın sağ tarafından bakabilirsiniz.
- Her sayfayı beğendiğinizde yaklaşık 0.03€ gibi bir miktar kazanıyorsunuz.

elifkuğu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu ben kullanıyorum ama beğenilecek sayfa çok ama çok az çıkıyor.4 alt üyem var onlarda hemen hemen hiç tıklamıyorlar.Sonuçta bu 15 euronun birikmemesi için adamlar bir hayli mücadele ediyorlar.Ben zaman kaybı olarak görüyorum.Saygılar.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Ayıptır yaa. İnsanlar yazı yazmaya bile üşeniyor.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
daha önce bu site için bir çok konu açıldı neden hala açılıyor boşuna bu site ile uğraşmayın fost site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5