İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa Birleştirme

ankgksn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook sayfa birleştirmeyi herkese açmış bulunmakta. Önceden dilekçelerle vs. başvurarak sayfaları birleştiriyordu.
Eğer kendinize ait aynı isimde iki sayfanız varsa izlenecek yol.

1. Sayfayı açın sağ üst köşeden "Sayfayı Düzenle"ye tıklayın
2. Soldaki menüden "Kaynaklara" tıklayın
3. "Merge duplicate pages" tıklayın
184036_253830751308035_209684569055987_939121_2353892_n.jpg

4.Eğer birleştirme için uygun olan sayfa varsa çıkarır.
262497_253832031307907_209684569055987_939123_2165912_n.jpg

5.Yandaki kutucuğu onayladıktan sonra "Merge Pages" dediğimizde sayfaları birleştirmiş oluyoruz.

Sayfalar birleştiğinde asıl sayfada değişiklik olmuyor. Birleşilen sayfadaki kişiler bu sayfaya aktarılıyor ve sayfa siliniyor.

İkinci yolda eğer onaylanmış bir safanız varsa Buraya tıklayarak Sayfalar sizin olmasa dahi aynı anda 5 sayfanın birleştirilmesi talebinde bulunabilirsiniz. yedi gün içerisinde olumlu veya olumsuz bir cevap facebook tarafından mail adresinize gönderiliyor.

Ekleme:
Yayın hakları engelli bir sayfayı tekrar kullanılır hale getirmek için yeni sayfa açıp engelli sayfayla birleştirebilirsiniz ancak sayfa açtıktan sonra yaklaşık bir ay beklemelısınız..

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım

hocam merge seçeneği hiçbir sayfamda yok ve dediğiniz ikinci yöntemi deneyince de sürekli "Belirtilen sebeplerden dolayı isteğin tamamlanamadı:
Aşağıdaki Sayfalarla birleştirmek istediğin Sayfa özgün bir Sayfa olmalı" diyor yardımcı olabilir misiniz...

agitdenli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merge seçeneği hiçbir sayfamda yok ve dediğiniz ikinci yöntemi deneyince de sürekli "Belirtilen sebeplerden dolayı isteğin tamamlanamadı:
Aşağıdaki Sayfalarla birleştirmek istediğin Sayfa özgün bir Sayfa olmalı" diyor yardımcı olabilir misiniz...

Bendede aynı sorun var

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yayın hakları alınmış bir sayfa için deniyecektim ama şoyle bir sorunum var yayın hakkı alınmış olan sayfada birleştirme yaparkan diger sayfam görünüyor yeni olani yani yeni olanda birleştirme yaparken yayın hakları alınmış olan gözükmüyor

tuybey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Lanet Olası Bende De Aynı Hatayı Veriyor :mad:

tuybey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Aynen Kardeş.

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Mergenin olmasi için birleştirilecek olan sayfa isimlerinin ayni olmasi gerek

Twain32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğiniz linkten sayfa birleştirmek için başvurdum bana şunu diyor..

Belirtilen sebeplerden dolayı isteğin tamamlanamadı:

Aşağıdaki Sayfalarla birleştirmek istediğin Sayfa özgün bir Sayfa olmalıdır.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Facebook Sayfalarım Birleşmedi...

Birleşen Varsa Haber Versin Bizde Haberimiz OLsun...

EmreShn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yayın hakları engelli sayfa için ne yapacaz biraz açıklayıcı bir pm atarmısın zahmet olmazsa :D

thepki38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş ben Yapıyom aynı isimde 2 tane Syfa acdım
olmuyo aynısını diyor yine

Ekleme: Yardım Edermisiniz Lütfen Rİca Etsem Aynı sayfadan aCtım Kategorisinide yaPtm Link aTında bi birleştireyim

corpse_rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane resmi sayfam var birbirlerine bağlamak istiyorum
2. yol olarak gösterilen facebook a gönderme işlemini yapmaya çalıştım lâkin ;

"Belirtilen sebeplerden dolayı isteğin tamamlanamadı:

Aşağıdaki Sayfalarla birleştirmek istediğin Sayfa özgün bir Sayfa olmalıdır."

yazıyor.

İlk kullandığım sayfanın ismi : Corpse a.k.a. YılmazTürk
İkinci kullandığım sayfa ismi : Corpse Yılmaztürk

üstteki sayfanın rakamı daha fazla olduğu zamanlar merge seçeneği vardı. Fakat alttaki (sade şekilde yazan) daha sonra açtığım sayfanın rakamı daha yüksek olduğu hâlde Merge Duplicate seçeneği çıkmadı.

Sayfayı alttaki ismi ile kullanmak istiyoruz,hayranları aktaracaktık
Ama alttaki üstte yazana aktarılabiliyor rakam düşük olduğunda
Üstteki değil..

İkinci yol'u denediğimde ise olmadı ;

"Aşağıdaki Sayfalarla birleştirmek istediğin Sayfa özgün bir Sayfa olmalıdır."

bununla karşılaştım.
Yardım edebilecek birileri var mı ?
Özgün & Onaylanmış sayfa durumunu nasıl sağlayabiliyoruz ?
Kısa zaman içinde cevap lâzım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5