İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FACEBOOK SAYFA DOĞRULAMA BİLGİSİ VERİLİR!!!

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Spam yapıyor zaten düzgünce anlatsa neler yapabileceğini ilgilenirdik belki ama msn vermeyle olmazki bu işler.Nesin necisin anlat hele.

Facebook Reklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu spam değildir....

Sayfa doğrulamanın birkaç yolu vardır...

1. Her sayfanın mutlak bir sitesi olması zorunludur.
2. Her sayfanın bağlı bulunduğu site üzerinden e-posta adresi alması zorunludur
Yani : Sayfa adı F@ceKanKa ise siteniz de facekanka.com veya facekanka uzantılı olmadır.
3. Siteniz üzerinden örnek : [email protected] diye bir e posta açıp bu açtığınız e-posta adresinden facebook profili oluşturulup açtığınız sayfaya yonetici yapmak zorunludur....
4. Sitenize Facebook like kodlarınızı koymanız zorunludur...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yok o anlamda söylemdim birçok konun ve sadece mail adresin olunca sadece spama giriyordu ,cevap verince çözüldü olay ;)

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
o kadar gereksiz bir konu olmuş ki :) benzetecek hiç birşey bulamadim yahu :ıslık:

Facebook Reklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İnanmayın bu yalancıya kendisi hırsızdır.
Bu ALLAHSIZ İNSAN BURAK1O DİYE İSMİNİ YAZAN KİŞİ BURAK TEKELİ ADINDA O.Ç TEKİDİR.
BU ZAMANA KADAR 10 LARCA FACEBOOK SAYFASI ÇALMIŞTIR. VE ŞİMDİ BENİM DOĞRULARI PAYLAŞTIĞIM BİLGİLERİ KÖTÜLEMEKTEDİR. PAYLAŞTIĞIM BİLGİLERDE BİR LİNKE TIKLAYIN GİBİ BİR AÇIKLAMA OLSAYDI EĞER TIKLADIĞINIZ AN ELE GEÇİRİR DİYEBİLİRDİNİZ AMA BENİM VERDİĞİM SADECE BİLGİDİR....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi