İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa/Grup Toplu Paylaşım Paneli İşinizi Kolaylaştırmaya Geldi!

Mario Bros

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Facebook Sayfa/Grup Toplu Paylaşım Paneli ile artık sayfalarınızda paylaşım yapmak daha kolay ve hızlı olacak.

warn.png
Bu bir program değil, websitesidir.

loading.gif
Panel Özellikleri

check.png
Sınırsız sayıda Zaman Tüneli,Sayfa veya Grubunuzda, anlık veya zaman vererek her çeşit paylaşım yapabilirsiniz.

check.png
İster Anlık, İster Zaman Ayarı yaparak Metin(Text) istediğiniz sayfa veya grupta paylaşım yapabilirsiniz.

check.png
İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Resimi Açıklamasıyla beraber istediğiniz sayfa ve grupta paylaşabilirsiniz.

check.png
İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Resimli, Açıklamalı ve Başlığıyla beraber LİNK i istediğiniz sayfa ve grupta paylaşabilirsiniz.

check.png
İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Albüm oluşturup,paylaşmak istediğiniz Resimi seçtiğiniz albümlerden birine eklebilir ve sayfada paylaşabilirsiniz.

check.png
İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Videolarınızı Başlık,Açıklama ve Linki ile ekliyorsunuz panel sizin seçtiğiniz sayfaya yükleyip, paylaşıyor.

warn.png
Önemli : Panelden eklediğiniz url şeklindeki resimleri veya videoları sayfanıza yükler. Yani url şeklinde değil, yüklü bir şekilde sayfanızda paylaşılır.

loading.gif
Örnek/Resimli Anlatım

89XE7k.png

İsterseniz hepsini seçip paylaşım yapın,isterseniz seçerek yapın. Ben bu resimli anlatımımda hepsini seçerek yapacağım.

yAjnkM.png

Örnek metin paylaşımı ve paylaşılan sayfalar

89XEjd.png

warn.png
DİKKAT : En önemli özelliğini oklarla gösterdim.Normalde link gözükür bizde ise sizin istediğiniz bir yazı gözükür.

W6ordq.png

loading.gif
Ücretsiz - http://www.fabo.blue

FarukH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sınırsız gruba atıyor mu daha önce bu scripti kullandım fakat 25 gruba atıyordu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5