İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FAcebook Sayfada Bağlantı Paylaşımı / Söyleyene 19.000 K. Sayfada Reklam

enesbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
not olarak paylaşınca eskiden oluyodu ama şimdi olmuyo resimler gözükmüyo
fotoğraf ekle diye yapınca yazı sınırı var bağlantı paylaşılmıyo ama diğer sayfalar nasıl yapıyosa yapıyo anlamıyorum bu işi :(

söyleyene 19 bin küsur kişilik sayfada 2 günlük reklamını yapacağım

edimax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal yayınla hemen duvara git onu kaldır sonra nota git bağlantıyı kopyala yapıştır bağlantı olarak yayınlancaktır. özel mesajla mı atayım sitemin adresini

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sorun bağlantıyı paylaştığın sayfa ile alakalı, facebook resimleri oradan çekemiyordur.

enesbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer bağlantı paylaşma bir sitenin adresini kopyala yapıştır ise
mesela http://forum.iyinet.com/facebook/17...lasimi-soyleyene-19-000-k-sayfada-reklam.html gibi

bağlantının kopyalandığı internet sitesi yüzünden resimlerin görünmeme sorunu yaşanabiliyor. Kendi internet sitemin temasını düzenlerken böyle bir sorunla karşılaştım şahsen.

yanlış anladın sen resimli sözler oluya ya ondan eskiden not yaz olarak yapılıyodu ama kullanıcı paylaşınca resimler gözükmüyo artık diğer sayfalar yapıyo nasıl yapıolar die soruyom..

Mért Pff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not olarak paylaşınca eskiden oluyodu ama şimdi olmuyo resimler gözükmüyo
fotoğraf ekle diye yapınca yazı sınırı var bağlantı paylaşılmıyo ama diğer sayfalar nasıl yapıyosa yapıyo anlamıyorum bu işi :(

söyleyene 19 bin küsur kişilik sayfada 2 günlük reklamını yapacağım

Kardeşim Eskiden Facéßook ' ta aLßüm oLuştur diyip Uzunca ßi Yazı Yazılaßiliyordu Fakat Cok Uzun Yazılar Ve fotolar Yüklendigi İçin Facebokta yavaşlama olunca facebook bu sistemi kaldırdı bi ara aLbüm hiç oluşturulamıyordu ve millet haliyle not yazmaya başladı facebook ta milletin not 'lara hucüm ettigini görünce bu sefer sayfada görünen resimler bi üye kullanıcı paylaştıgında çıkmıyor yani facebook tan kaynaklanan bi saçmalık

zaten facebook saçma işler yapmaya başladı Örnek Mesajlarda sohbetin görünümü chat olayı Vs.. vs..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5