İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfalarınıza Üye Çekimi Yapılır 1 K - 5 tl

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Merhabalar Arkadaşlar.

Facebook sayfalarınıza üye çekimine başlamış bulunmaktayız.

Günde maxmium çekebilceğimiz üye sayısı 10 k dır. (Dahada fazlada olabilir ancak o günkü durumumuza bağlıdır.)

Üyeler Duplicate(Sayfa birleştirme Şeklinde Çekilir )

Yayında olan sayfanıza dilerseniz adminlik gönderirsiniz.Dilerseniz istediğiniz sayfa isminde biz birleşmiş şekilde size teslim ederiz.

Üye Teslim Süresi : Facebooktaki güncellemeler nedeni ile aksaklıklar olabilir. O gün size detaylı şekilde bilgi verilecektir.

Not :Ödemeyi peşin alıyoruz. Yüksek üye çekimlerinde kişi eğer kişisel kimlik bilgilerimizi isterse verebiliriz.

5 K - 25 tl
10 k- 50 tl
50 k- 250 tl
100 k 500 tl
Katları şeklinde devam etmektedir.

Ödeme Şekli

Misli.com / Yapı Kredi Bankası

İletişim : [email protected]

Okan Ergün

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Öyle bir sistem söz konusu bile olamaz. Tradem ,az olsada (oda gereksiz bulduğum için uraşmadığım için yapmadım ) Bu forumda sayısını bilmediğim facebook profili sattım, üye çektim, güvenirliğimi kanıtlamış biriyim. Çoğu arkadaştada cep numaram vardır. Siz daha hiç bir iş yapmadan böyle bir teklifte bulunuyorsunuz. Lütfen rica ediyorum düşünüpte yorum yazın bu herkez için geçerli.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eyvallah, Teşekkür ediyorum.

Ekleme: Konu Güncel.

mertkork90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş 50 k üye çektirilmiştir Güvenli & Zevkli bir alışveriş gerçekleşmiştir. Teşekkür Ediyorum...

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eywallah ustacım. Üye çekme işlemi devam etmektedir. Msn adresini eklemeniz yeterli...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5