İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfanıza Kişi Çekilir

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Anlaşılan süreye 1,5 saat kaldı. toplam gelen üye sayısı 20 kişi :/ ayrıca hepsi yabancı Türk diye anlaşmıştık!

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaş ile anlaşılmıştır şimdilik iyi gidiyor sonucunu yazarım teşekkürler :)

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5000 takipçi için anlaşalım. Pm bekliyorum.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Anlaşılan süreye 1,5 saat kaldı. toplam gelen üye sayısı 20 kişi :/ ayrıca hepsi yabancı Türk diye anlaşmıştık!

Arkadaşım bu konu canımı sıkmaya başladı benim de. Adamlar beğeniyorsa benim suçum ne ? Şimdi arkadaşlar sistem önermeyle çalışıyor. Siz diyelim Türkiye istediniz ben sistemi genelde Türkiyeye gösterecek şekilde ayarlıyorum. Bu ayar Türkiyedekilere daha çok önereceği anlamına geliyor sadece. Yani sizin sayfanızı yabancılar İSTEYEREK beğeniyor. Zorla değil. Bu da faydalı bir şeydir. Arkadaş "ben anlamam" falan dedi. Normalde hiç yapmayacağım bir şeyi yapıyorum sırf mağdur olunmasın diye eğer 1k içinde yabancı genel olursa parasını geri iade edeceğim.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar;
Hiçbir şekilde önermiyorum...

1k Türk kullanıcı olarak anlaştık. 30 üye geldi hepsi yabancı. Büyük ihtimalle twiends.com'dan adam topluyor sonrada yok işte herkez Türk olmayabilir ayağına yatmaya başladı. Paramın geri iade edilmesini istedim antlaşmamızda dediğim gibi yabancı kullanıcı yoktu... Yok işte büyüklük yapıyorum sana paranı geri vericem felan dedi hem suçlu hem güçlü cuk oturdu resmen. Yazık! yazık! böyleleri ile iş yapmayın...

Gidin 30Tl verin yinede adam gibi hizmet alın çoluk çocuğun ağzına düşmeyin

Abi sabahtan beri 5 tl'nin peşine düştüm uğraştıığım miktara bak 5 TL sırf böyleleri için 1 Tl olsa bile ortalığı inletirim...

Biz adama 6 lira yolluyoruz 1 tl transfer ücreti adam 1tl vermekten üşüneiyor olaya bak...

Neyse ben paramı helal etmiyorum lanet olsun kalsın onda... Yapmayın böyleleri ile iş yoğun çabalarım sayesinde 4 tl'mi aldım :D mutluyum.

İyi forumlar.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Merhabalar;
Hiçbir şekilde önermiyorum...

1k Türk kullanıcı olarak anlaştık. 30 üye geldi hepsi yabancı. Büyük ihtimalle twiends.com'dan adam topluyor sonrada yok işte herkez Türk olmayabilir ayağına yatmaya başladı. Paramın geri iade edilmesini istedim antlaşmamızda dediğim gibi yabancı kullanıcı yoktu... Yok işte büyüklük yapıyorum sana paranı geri vericem felan dedi hem suçlu hem güçlü cuk oturdu resmen. Yazık! yazık! böyleleri ile iş yapmayın...

Gidin 30Tl verin yinede adam gibi hizmet alın çoluk çocuğun ağzına düşmeyin

Abi sabahtan beri 5 tl'nin peşine düştüm uğraştıığım miktara bak 5 TL sırf böyleleri için 1 Tl olsa bile ortalığı inletirim...

Biz adama 6 lira yolluyoruz 1 tl transfer ücreti adam 1tl vermekten üşüneiyor olaya bak...

Neyse ben paramı helal etmiyorum lanet olsun kalsın onda... Yapmayın böyleleri ile iş yoğun çabalarım sayesinde 4 tl'mi aldım :D mutluyum.

İyi forumlar.

O kadar referansım var ki bu yaptığın hiç bir şekilde etkilemeyecek. Çok kişiyle iş yaptım bir tek sen sorun çıkardın. Gayet iyi çalışıyor çalışmalarım bozamıcaksın :) Arkadaşlar büyüklük yaptım parasını geri verdim üstüne 1k üye çektim hala konuşuyor ya. Böylelerini anlamıyorum ben.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Amacım satış baltalamak değil sana ait olmayan telefon hattı ile ödeme alıyorsun adam gibi birşey yok ortalıkta birde referanstan bahsediyorsun böyle istersen binlerce referansın olsun peh :/

1k üye çektin öylemi :D

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Amacım satış baltalamak değil sana ait olmayan telefon hattı ile ödeme alıyorsun adam gibi birşey yok ortalıkta birde referanstan bahsediyorsun böyle istersen binlerce referansın olsun peh :/

1k üye çektin öylemi :D

Eğer sıkıştırıp durmasaydın çekecektim. Şuan 1k üyen olacaktı ve paranı gene iade ederdim. 1k olmasa da bir sürü üye geldi ve 1 tl bile ödemedin. Bu son davranışından sonra hayatta sana üye falan çekmem 1k çekecektim ama çekmiyorum sonuçta para almadım birşey de yapmıcam. Bu yaptığına bir şey denir ama şimdi forumda banlanmak istemiyorum. Verdik paranı iyilik ettik üstüne 1k üyeyi de çekecektim saçma sapan konuşmasaydın. İşimi de engelledin zaten. Şuan iş yapıyorum 3 kişiyle ve gayet memnunlar. İş bitince yazacaklar hiç bir işe yaramadı satışı falan baltalamadın yani. :)

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer sıkıştırıp durmasaydın çekecektim. Şuan 1k üyen olacaktı ve paranı gene iade ederdim. 1k olmasa da bir sürü üye geldi ve 1 tl bile ödemedin. Bu son davranışından sonra hayatta sana üye falan çekmem 1k çekecektim ama çekmiyorum sonuçta para almadım birşey de yapmıcam. Bu yaptığına bir şey denir ama şimdi forumda banlanmak istemiyorum. Verdik paranı iyilik ettik üstüne 1k üyeyi de çekecektim saçma sapan konuşmasaydın. İşimi de engelledin zaten. Şuan iş yapıyorum 3 kişiyle ve gayet memnunlar. İş bitince yazacaklar hiç bir işe yaramadı satışı falan baltalamadın yani. :)

1k'nin içinde 1 tane yabancı olsa bile ben gene parayı alacaktım senden sen versen vermesende...

kendin demedimmi yok kaldırdım sayfanıda bilmem ne bende anlaşma bitmiştir dedim yok işte biz bunu bedava yapmıyoruz zarardayız ayağına yattın.

Beni bu forumdakiler çok iyi tanır birini önermiyorsam sağlam pabuç değildir demektir az ama öz şikayet ederim insanlar seninle boşa vakit kaybetmesin diye onları bu konuda bilgilendirmek benim hakkım

sen buna baltalamak diyorsan peki öyle olsun ;)

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeşim iyi satışlar.:) aynı işi yapıyozda müşteri pek memnun değil gibi gözüküyor

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
kardeşim iyi satışlar.:) aynı işi yapıyozda müşteri pek memnun değil gibi gözüküyor

sağol :) yok çok kişiyle alışveriş yaptım da böyleleri çıkıyor takmıyorum artık yazarsa da cevap vermeyeceğim. ben hala iş yapıyorum ve müşterilerimin hepsi memnun sadece o kişi değil sence de bir tuhaflık yok mu ? :)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
ama 30 kişi çok az bı uye onu adam kendısıde kasar adam isyan etmekte haklı:)

bak arkadaşım ben 1k için anlaştım bazen yabancı gelebilir ilk başlarda gelebilir dedim ama 1k nın geneli türk olur dedim. yazıp yazıp durdu gıcık etti beni. hepsi yabancı falan diye. sonuçta öneri sistemiyle çalışıyor isteyen beğenebilir sayfasını ben beğenme diye uyaracak değilim. ama yazıp durunca ben sistemden sildim sayfasını ve parasını geri iade ettim.normalde eğer türk gelmeseydi 1k içinde az türk olsaydı gene bedavaya işini yapacaktım. ama iyilik yaramıyor bu insanlara. neden herkes memnun da bu kişi memnun değil ?

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bak arkadaşım ben 1k için anlaştım bazen yabancı gelebilir ilk başlarda gelebilir dedim ama 1k nın geneli türk olur dedim. yazıp yazıp durdu gıcık etti beni. hepsi yabancı falan diye. sonuçta öneri sistemiyle çalışıyor isteyen beğenebilir sayfasını ben beğenme diye uyaracak değilim. ama yazıp durunca ben sistemden sildim sayfasını ve parasını geri iade ettim.normalde eğer türk gelmeseydi 1k içinde az türk olsaydı gene bedavaya işini yapacaktım. ama iyilik yaramıyor bu insanlara. neden herkes memnun da bu kişi memnun değil ?

facebookta önerme kalkmamış mıydı?

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sağol :) yok çok kişiyle alışveriş yaptım da böyleleri çıkıyor takmıyorum artık yazarsa da cevap vermeyeceğim. ben hala iş yapıyorum ve müşterilerimin hepsi memnun sadece o kişi değil sence de bir tuhaflık yok mu ? :)

Tuhaflık var ben hak aramayı severim,disiplinli zamanında iş yapanı severim bu özellikler kimde yoksa o kişiyide istediğimi yaptırana kadar çabalarım ;)

sana müşterilerinde başarılar ne diyelim :D

Ama biri çıkar benim gibi sabırlı olmaz her türlü pisliği yapar başın belaya girer o zaman işte müşteri memnuniyetini öğrenmiş olursun

Ben fikrimi beğen ettim artık adamla ticaret yapmak insanların zekasına saflığna ve insafına kalıyor...

iyi forumlar.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
facebookta önerme kalkmamış mıydı?

facebookda önerme yaptığımı kim söyledi ? kendi sistemim var benim facebookla bi alakası yok :) sitelerden önerme oluyor programlardan oluyor msn den oluyor heryerden :) işim biter birazdan yazarlar güvenilir olduğumu bilen biliyor uğraşmaya değmez

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
facebookda önerme yaptığımı kim söyledi ? kendi sistemim var benim facebookla bi alakası yok :) sitelerden önerme oluyor programlardan oluyor msn den oluyor heryerden :) işim biter birazdan yazarlar güvenilir olduğumu bilen biliyor uğraşmaya değmez

Autolıke gibi birşeymı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5