İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfanıza Ücretsiz 100 lerce Beğeni Kazandırın veya Para Kazanın

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bir faceook sayfanız varsa ücretsiz 100 lerce hatta binlerce beğeni kazandırabilirsiniz. Facebookta liked win uygulaması ile beğendiğiniz sayfalardan kredi kazanıyorsunuz. Bu kredileri ister kendi sayfanızı beğendirmek için kullanın ister para olarak alın. Liked win uygulamasına gitmek için
Refsiz: burayı,
Refli: burayı,

uygulama ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yaklaşık 20 dakikada 0.24 TL biriktirdim. Para alan varmı acaba bu hizmetten? Ben şimdilik sadece Facebook sayfamın beğeni sayısını artırmak için kullanıyorum.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben buraya kendi sayfamı nasıl ekleyeceğim? Aktif sayfalarım kısmı boş görünüyor

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfanı like wine üye olduktan sonra mı açtın. eğer öyle değilse sayfalarım bölümünden sayfa ekle diyebilirsin. yenile yapmayı da unutma.

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar liked win ile 1 haftada 1553 beğeni aldım. karşılıklı sayfa beğenme ilkesine dayalı bu yöntemi herkese tavsiye ederim. resimli açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5