İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfanızı coşturalım GARANTİLİ ÜYE geri ödeme garantili BUYRUN İÇERİYE :)

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profesyonel yıllarını bu işe vermiş deneyimli ve her türlü destek hizmeti ile birlikte

ÜYEM YOK , ÜYE BULAMIYORUM, FAKE ÜYELER , İSTEDİĞİM KİTLEYİ BULAMIYORUM , SAYFA AÇTIM NASIL DOLDURUCAM , İSTEDİĞİM SAYIYA ÇIKARTAMIYORUM Derdine ve kaygısına GARANTİLİ OLARAK SON VERİYORUZ.

facebook-toplu-davet-300x163.jpg

KİMİZ ?

12 yılı aşkın net dünyasına emek ve lokomotif görevi görmüş teknik analiz ve iyi gözlemler yapan bir reklam tasarım marka yaratan ajans tecrübeleri olan ekibiz.

NE YAPIYORUZ ;?

Sizlerin sayfalarına istediğiniz yaş aralığında aktif katılımcı bay - bayan fake olmayan kendimize özel metotlarla sayfanızı garantili olarak dolduruyoruz.

GERİ ÖDEME GARANTİLİ

Son Aldığımız 2 işin istatistiksel görüntüsünü paylaşmaktan mutlu oluyoruz.

12.000 DE ALDIK SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 20.000 DE TESLİM ETTİK Tekrar 3.000 kişi bayan istendi bizimle istikrarlı ve devamlı çalışanlara hediyemiz olarak hiç söylemeden jest yaparak yanında 500-1000 kişi hediye bile gönderdik.

5611.jpg

-----------------------------------------------------------------------

- Bir başka zor olan ünlü rock sanatçısının sayfası için bayan oranının arttırılması talep edildi. 1000 kişi için anlaştık. Yanında devamlı bizimle çalışıldığı için + bonuslarıda gönderdik sayfayı 6000 kişi yaptık.

5631.jpg

------------------------------------------------------------------------

- İSTEDİĞİNİZ İSTATİKSEL VE DEMOGRAFİK AKTİF KATILIMCI GERÇEK ÜYE GARANTİLİ VE GERİ ÖDEME GARANTİSİ İLE BİRLİKTE

FİYATLANDIRMA ;

Daha fazla alımlar için teklifinizi verin veya teklifinizi isteyin.

tanıtım ve hizmetin garantisi açısından demografik ve yaş aralığına sayfa istatistiğinde görmek istediğiniz gerçek üye seviyesine getirinciye kadar bu fiyattan yardımcı olucaz.

Ödeme alınmadan kesinlikle işe başlanmamktadır. ÖDEME İADE GARANTİSİ VARDIR.

ÖDEME

Ziraat Bankası , İş Bankası , Akbank , VakıfBank , PAYPAL

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ıs nasıl oluyo hocam

Ustadım sayfanı söylüyorsun inceliyoruz sayfa içeriği ve paylaşımları istatistiğe göz atıyoruz.

Sen bize aktif katılımlı fake olmayan gerçek şu kadar üye istiyorum diyorsun bizde sana o üyeyi garantili olarak getiriyoruz.

Son yaptığımız Feridun Düzağacın sayfa çalışmasında sadece bayan istendi o şekilde oranları emek sarfederek tutturuyoruz.

mehmet-ali
1.000 kişi 5.000 ve 10.000 kişi için zaman+ücret teklif alabilirmiyim

Pm gönderdim.

bektas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profesyonel yıllarını bu işe vermiş deneyimli ve her türlü destek hizmeti ile birlikte

ÜYEM YOK , ÜYE BULAMIYORUM, FAKE ÜYELER , İSTEDİĞİM KİTLEYİ BULAMIYORUM , SAYFA AÇTIM NASIL DOLDURUCAM , İSTEDİĞİM SAYIYA ÇIKARTAMIYORUM Derdine ve kaygısına GARANTİLİ OLARAK SON VERİYORUZ.

KİMİZ ?

12 yılı aşkın net dünyasına emek ve lokomotif görevi görmüş teknik analiz ve iyi gözlemler yapan bir reklam tasarım marka yaratan ajans tecrübeleri olan ekibiz.

NE YAPIYORUZ ;?

Sizlerin sayfalarına istediğiniz yaş aralığında aktif katılımcı bay - bayan fake olmayan kendimize özel metotlarla sayfanızı garantili olarak dolduruyoruz.

GERİ ÖDEME GARANTİLİ

12.000 DE ALDIK SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 20.000 DE TESLİM ETTİK Tekrar 3.000 kişi bayan istendi bizimle istikrarlı ve devamlı çalışanlara hediyemiz olarak hiç söylemeden jest yaparak yanında 500-1000 kişi hediye bile gönderdik.

5611.jpg

- Bir başka zor olan ünlü rock sanatçısının sayfası için bayan oranının arttırılması talep edildi. 1000 kişi için anlaştık. Yanında devamlı bizimle çalışıldığı için + bonuslarıda gönderdik sayfayı 6000 kişi yaptık.

5631.jpg

- İSTEDİĞİNİZ İSTATİKSEL VE DEMOGRAFİK AKTİF KATILIMCI GERÇEK ÜYE GARANTİLİ VE GERİ ÖDEME GARANTİSİ İLE BİRLİKTE

FİYATLANDIRMA ;

tanıtım ve hizmetin garantisi açısından demografik ve yaş aralığına sayfa istatistiğinde görmek istediğiniz gerçek üye seviyesine getirinciye kadar bu fiyattan yardımcı olucaz.

ÖDEME

Merhaba ;
Sizinle facebook için çalışmak istiyoruz.
Konu hakkında bize [email protected] adresinden ulaşabilirseniz seviniriz.
Mehmet

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

KİMİZ ?

NE YAPIYORUZ ;?

GERİ ÖDEME GARANTİLİ

5611.jpg

5631.jpg

FİYATLANDIRMA ;

ÖDEME

Ekleyiniz görüşelim
msn [email protected]

StarB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook uygulamama üye çekebilmeniz mümkünmüdür ? Uygulamamda arkadaşına öner yok... Uygunluğu varsa pm bekliyorum

seocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi ve teklif almak istiyorum. Yaklaşık 30000 gerçek kişiye ulaşmak istiyorum. PM alabilir miyim?
[email protected] dan MSN'den de ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5