İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfasını Beğen 3 Tl Kazan

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi daha önce duymuşsunuzdur. Arkadaslar aşağıdaki bağlantıya girederek saat zincire tklayın sonrada sayfayı beğenin

hesabınıza 3tl yatıcak ve

arkaslarınız beğenirse 30 kurus

onların arkadaslarında 3 kurus kazanacaksınız

bedava alısveriş yapacaksınız cok kolay sadece beğenip facebook sayfamızda yayınlayın

Linke tıklayın: http://www.yakaladinyakaladin.com/saadetzinciri/107093

2ks0n.png

2krx6.png

2ks25.png

2ks4c.png

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Saol arkadas,Öncedende kullanıyordum Cok İyi Bir Sayfa Sipariş verdim 3 tane farklı gunlerde farkı zamnlarda 1 gun ardında Kargo ile evimin kapısına geldi verdi :) Hatta ve hattaaa,Kargo parası bile ödemedim Begendirerek kazandım kredilerden alınmış kargo parasıda :D Cok mtlu oldm 3kere alışweriş yapdım para vermeden :)

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavaya alışveriş yapıyorsun. Yaptığın alışverişe bak sen. Böyle fırsat çok az gelir ayağına. Facebook sayfasını beğenmek 10 saniyelik iş.

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar anlamadığım paylaşımlarını beğendikçe para mı geliyor ? yoksa bir seferliginemi 3 lira geliyor.. illa arkadaşlarımı getirmek lazım?

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar anlamadığım paylaşımlarını beğendikçe para mı geliyor ? yoksa bir seferliginemi 3 lira geliyor.. illa arkadaşlarımı getirmek lazım?

uygulamaya giriyosunuz 3tl bakiyeniz oluyor arkadaşlarınla paylaş diye bi buton var ordan arkadaşınıza öneriyosunuz arkadaşınız o sayfayı beğenirse ve uygulamaya izinleri verirse 0.30 tl geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5