İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sponsor Reklamları 200TL

peculiar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar. Uzun zamandır facebook sponsor reklamları çıkıyorum ve uzun zamandır bu sektordeyim. Gerçek ismimi kullanmadığım için çoğu kişi bu isimle tanımıyor beni.

E-Ticaretle ugrasıp daha önce reklam çıkan kişiler irtibat sonrası tanıcaktır muhakkak.

1 Adet reklamdan alacağınız verim 2000-3000 tık arasıdır, daha yüksek rakamlarada çıkıyor bazen tabiki.

İlgili arkadaslar daha fazla bilgi almak için

MSN adresim: peculiar01@yandex . com adresini eklesinler. Gerekli tüm bilgiler verilicektir.

Ödemeyi önce talep etmiyorum. Reklam sonrasıda gönderebilirsiniz.

Önemli olan karşılıklı memnun kalmak.

Lütfen fiyatta indirim istemeyiniz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
madem bu isimle tanınmıyorsunuz, tanındığınız adınızla neden tanıtım yapmıyorsunuz?

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekledim E-mail Adresinizi İrtibata Geçelim Lütfen...

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'da reklam verirken çalışma grubuna göre sınıflandıra biliyormuyuz örneyin sadece şu meslek grubunda çalişanlara reklamım çıksın hesabı.

peculiar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem bu isimle tanınmıyorsunuz, tanındığınız adınızla neden tanıtım yapmıyorsunuz?

duruma göre hareket etmek insanı her zaman bir adım önde taşır her durumda aynı davranılmaz benim özelimle alakalı.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Facebook'da reklam verirken çalışma grubuna göre sınıflandıra biliyormuyuz örneyin sadece şu meslek grubunda çalişanlara reklamım çıksın hesabı.

tabiki istediğiniz her türlü sınıflandırmayı yapabiliriz. msn eklerseniz daha da detaylı bir şekilde konusuruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5