İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook & Twitter %100 GERÇEK, TÜRK ve AKTİF Üye Çekimi (Kampanyalı F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moruk1453

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
qpnf3.jpg

msamsamsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atabilir misiniz ? Ödeme yolu vs. ile ilgili sorularım olacak ...

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar beni tanıyorsunuzdur. Bu sektördeki dolandırıcıların önüne geçmek için çok uğraş verdim. Şükür bize güvenenler sayesinde çok kısa sürede bnun önüne geçtik. Malum biliyorsunuz uzun süredir çekimler yok chrome yenilenmesinden dolayı ve bunu da her yerde yazdım dolandırıcı çok dikkat edin özellikle bu arada. Biraz ara vermiştim. Benim müşterilerden bana dönenler oldu. kendisi ile kaç gündür görüşüyorum. İdris BARTAN sisimli şahıs çıkmış ortaya Moruk1453 nickli üye daha önceden de varmış bu üye gerçide. günde 1000 yabancı kasım demiş. 30 kişi gelmiş. isteyen olursa paylaşırım yazışmaları bana attılar. Tekrar söylüyorum daha türk çekim başlamadı. Lütfen dikkatli olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5