İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook & Twitter - YABANCI ÜYELER - Uygun Fiyat - Hızlı Teslimat -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagopa48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
facebook üye çekiminlerinizden referans pm alabilirmiyim.

SauroN38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skype ekleyin Göreşelim Skype; BayilikHizmetleri

Arkadaşlar Panelim Akşam 21.00 Bakımdan Çıkacaktır.. Özür Dileriz mağdur ettiklerimizden Anlattık ama anlamamışlardır...

Kusura bakmayın hocam ama söylemediğiniz bir şeyi anlayabilecek yeteneklerim yok malesef :)

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar beni tanıyorsunuzdur. Bu sektördeki dolandırıcıların önüne geçmek için çok uğraş verdim. Şükür bize güvenenler sayesinde çok kısa sürede bnun önüne geçtik. Malum biliyorsunuz uzun süredir çekimler yok chrome yenilenmesinden dolayı ve bunu da her yerde yazdım dolandırıcı çok dikkat edin özellikle bu arada. Biraz ara vermiştim. Benim müşterilerden bana dönenler oldu. kendisi ile kaç gündür görüşüyorum. İdris BARTAN sisimli şahıs çıkmış ortaya Moruk1453 nickli üye daha önceden de varmış bu üye gerçide. günde 1000 yabancı kasım demiş. 30 kişi gelmiş. isteyen olursa paylaşırım yazışmaları bana attılar. Tekrar söylüyorum daha türk çekim başlamadı. Lütfen dikkatli olun.

kadiryel1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajları okuduktan sonra bir örnek isteme ihtiyacı hissettim beni facebooktan ekleyin

fb.com/kadir.yel.50

sagopa48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
facebook yabancı üye çekimlerinizden referans pm alablirmiyim

AyyildizCs

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
s0n6w.jpg
dolandırıcıdır almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5