İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook User Arttırma

fRat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herkese merhabalar,

Düzenli olarak aylık 50k kullanıcı ekleyebilecek olan arkadaşlar bana pm atabilir mi acaba?

Bir de bir şey daha sormak istiyorum, bazı uygulamalar kişilerin profilleri üzerinden kendi reklamlarını o kişiler atıyormuş gibi paylaşabiliyor(Fizytube Worlds var sanırım) bunu yapabilen var mı bir bilgisi olan bu konu hakkında?

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir de bir şey daha sormak istiyorum, bazı uygulamalar kişilerin profilleri üzerinden kendi reklamlarını o kişiler atıyormuş gibi paylaşabiliyor(Fizytube Worlds var sanırım) bunu yapabilen var mı bir bilgisi olan bu konu hakkında?

Kişilerin bilgilerini sql a kayıt edip istedigim zaman duvarlarına post atabiliyorum. Bu postta istersen 6 tane arkadaşını etiketleyerek 6 duvarda dörünmesini daha saglayabiliyorsun.

Bunları yapmana yarayacak paneli 20TL karşılıgında satarım. xxx aracılıgıyla diyede yazmıyor :)

fRat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu panel ile kaç kişiye ulaşabilirim ve Facebook tarafından yasaklanma ihtimali nedir?

Kişilerin bilgilerini sql a kayıt edip istedigim zaman duvarlarına post atabiliyorum. Bu postta istersen 6 tane arkadaşını etiketleyerek 6 duvarda dörünmesini daha saglayabiliyorsun.

Bunları yapmana yarayacak paneli 20TL karşılıgında satarım. xxx aracılıgıyla diyede yazmıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5