İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook üye & abone çekim işlemleri ne alırsan aynısı bzden ŞOK FİYAT

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Facebook-like-button.png

ddfym.jpg

BAYİLİK SATIŞLARI İÇİN MSN EKLEYİNİZ!
|​

ÖNEMLİ ; BU KAMPANYADAN YARARLANMAK İSTEYENLER
" KAMPANYADAN YARARLANMAK İSTİYORUM DEMELERİ ZORUNLUDUR! "

| YOK BÖYLE KAMPANYA|

Karışık Üye Çekimi Ücretlendirme

Reklam ajansları için liste fiyatlarımız geçerli değildir, detaylı bilgi telefon ile görüşülerek verilir.

| YENİ FİYATLANDIRMA |

Karışık Üye Çekimi Ücretlendirme

dd8rb.jpg

Karışık 10k : 25 :tl 5K YANINDA HEDİYE!
Karışık 20k : 50 :tl 10 K YANINDA HEDİYE!
Karışık 30k : 75 :tl 15 K YANINDA HEDİYE!
Karışık 40k : 100 :tl 20 K YANINDA HEDİYE!
Karışık 50k : 125 :tl 25 K YANINDA HEDİYE! ( + 1Yıllık Silver Üyelik HEDİYE )
Karışık 100k : 200 :tl 30 K YANINDA HEDİYE! ( + 1Yıllık Silver Üyelik HEDİYE )
Karışık 200k : 300 :tl 35 K YANINDA HEDİYE!( + 1 AYLIK GOLD Üyelik HEDİYE )
Karışık 250 K : 350 :tl 50 K YANINDA HEDİYE!( + 6 AYLIK GOLD Üyelik HEDİYE )

Bayilik için iletişim yollarını kullanabilirsiniz

Not: Ücretlendirme Sayfa , Abone , Durum Beğendirme için geçerlidir.
Dipnot: Aldığınız kadar üye bizden hediye kampanyası bay bayan üye çekimi içinde geçerlidir.​

LÜTFEN HEDİYELİ ALIŞLARINIZDA HEDİYEYİ BAŞKA SAYFAYA GÖNDERİR MİYİZ DİYE SORMAYIN SADECE 1 SAYFA İÇİN GEÇERLİDİR!

Üyeler hakkında bilgilendirme

-FAKE KULLANICILAR KESİNLİKLE SİSTEMİMİZDE BARINMAMAKTADIR CANLI VE AKTİF KULLANICILARDIR HEPSİ.

-Kullanıcılar facebook içinde bulunan, o anki aktif kişileri üye yapan uygulamalarımız ile çekilmektedir.​

-Yaptığımız çalışmalardan gözlemlediğimiz kadarıyla aktiflik, tamamen sizin yaptığınız paylaşım ve karşı tarafın ilgi alanı ile alakalıdır. (LÜTFEN, PAYLAŞIM YAPSAM KAÇ BEĞENİ GELİR GİBİ SORULAR SORMAYINIZ.)​

-Gelen kullanıcıların tamamını sayfanızda tutmak imkansızdır.​

-Bunun bilinciyle hareket ederseniz, sayfanıza en yakın kitleyi belirleyerek onlara uygun paylaşımlar yapın.​

-Bu zamanla sayfanızın hedef kitlesini yükseltir ve paylaşımlarınız istediğiniz oranlarda beğeni kazanmaya başlar.​

-Yeni otolike yaptırılmış bir sayfada,
ilk bir kaç haftada ortalama %5 ile %15 arasında beğeniden vazgeçme oranı olur.​

-Bunun için her müşterimize satın aldıkları üye sayısının %5'i kadar + üye çekiyoruz. Yani özetle 10 bin kullanıcı için size fazladan 500 kullanıcı yolluyoruz.​

-Profillerinizin kilitlenmemesi yada kapanmaması için
kesinlikle orjinal bilgilerinizi, kimlik ve telefon gibi onaylarınızı yapmış olunuz.
aksi taktirde herhangi bir sorunda, fake, onaysız ve ilgisiz profillerin düzelmesi ile ilgilenilmeyecektir.​

Fiyatları etkileyebilecek hususlar

-Sayfanızın müşteri referans listemize girmesini istemiyorsanız 25TL ek ücret ödemeniz gerekir. Bu konuda talepte bulunmadığınız takdirde sayfanız "Çekim yaptığımız sayfalar" başlığı altında yeni müşterilerimize referans olarak gösterilecektir.​

-Firma veya tescilli marka sayfaları için yukarıdaki liste fiyatları geçersizdir. Bu durumlarda sayfanızın linkini ve çekim miktarını bildirerek fiyat alınız.​

Çalışma öncesi gerekli bilgiler

-Net teslim süreniz siparişiniz alınırken bildirilecektir.
-Fiyatlar süreklilik arz etmez, zaman zaman düşüş veya yükseliş gösterebilir. Piyasa şartları gereği fiyat düşüşü olması durumunda, önceki çekimlere geri ödeme talep edilemez veya fiyat artışı durumunda, müşteri geçmişini göz önünde bulundurarak eski fiyattan çekim yapıp yapmamak bizim insiyatifimizdedir. Bu tür durumlarda mevcut stoğumuz değerlendirilip elimizdeki imkanlar doğrultusunda düşük fiyatlı yapabileceğimiz çekimlerden öncelikli olarak devamlı müşterilerimiz faydalanacaktır.​

-100k ve üzeri siparişlerde toplu ödeme yapılması durumunda %10 indirim yapılmaktadır. İndirim oranımızın üst sınırı %10 olduğu için daha fazla toplu ödeme yapmanızın size ekstradan bir faydası olmayacaktır.​

-Ücret alınmadan işlem yapılmamaktadır. Çalışmalarımız devam ettikçe tarafımızdan her müşteriye bir risk limiti tanımlanır, bu limit veresiye niteliği taşımaz. Sadece acil durumlarda çekiminizi birkaç saat önce başlatabileceğimiz anlamına gelir. Ödeme gecikmesi durumunda müşterimiz bu töleransı kaybeder.​

Neden Biz?
1) Profesyonel ekibimizle çalışıyoruz.
2) Üye çekiminizi anında başlatıyoruz.
3) Yaptığımız işi amatörce değil, bilerek ve bilgilendirerek yapıyoruz.
4) İşimizi zamanında teslim ediyoruz.
5) İstediğinizde online veya telefon ile destek ve bilgi veriyoruz.
6) Günde birkaç saat değil, sürekli hizmetinizdeyiz.
7) Genel olarak kurumsal firmalarla ve reklam ajanslarıyla çalışıyoruz.
8) Bütün metodlar ile çekim yapabilmekteyiz. Sayfanızın durumunu inceleyerek sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.
9) Aldığımız işi bitirmek için alıyoruz, sorun veya mazeret üretmek için değil.​

Ödeme Yolları :
Yapıkredi / Misli / Ptt / GARANTİ CEPBANK / AKBANK CEPBANK / PAYPAL​

NOT : HER BANKADAN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE MİSLİ.COM ÖDEMESİ GEÇEBİLİRSİNİZ ÖDEME PROBLEMİ YOKTUR​

İletişim MESSENGER & MAİL ; [email protected] adresine email atınız!
Facebook: ile iletişim için özel mesaj yolunu kullanınız​

NOT : 7/24 DESTEK VERMEKTEYİZ KESİNTİSİZ OLARAK​

Profillerinizin kilitlenmemesi yada kapanmaması için
kesinlikle orjinal bilgilerinizi, kimlik ve telefon gibi onaylarınızı yapmış olunuz.
aksi taktirde herhangi bir sorunda, fake, onaysız ve ilgisiz profillerin düzelmesi ile ilgilenilmeyecektir.

Arkadaş aboneleri göndermeye başladı. Teşekkürler.

Referans Amaclı 25K Çekim işlemini başlatmıstır arkadas hızlı ve ilgili :)

arkadaşla 25 k anlaştık sağolsun söylediği giibi yardımcı oldu, önce iş ardından ödeme olarak anlaştık

Deneme amaçlı (Beğenirsem ilerde çok yaptırcam) 10 k+10 k için anlaşma yapılıp ödeme yapıldı , üyeler şuan gelmeye başladı :)) iyi satışlar dilerim.

Not:İşlem ilerlediğinde sizlerle görüşümü paylaşacağım şuana kadar herşey mükemmel ilgisinden dolayı Aslan beye teşekkürler..

60 K üye çekimi için anlaştık arkadaş ilgili sağolsun gayet güzel üyeler geliyor teşekkürler

Bu kadar ilgi ve alaka sayesinde çok yakın oldum kendisine fazladan üyelikleri göndermesi ve işinde çok iyi olması büyük bir başarıdır kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

100k üye çekimi yaptırıldı. İşinde iyi, gayet ilgili, alakalı ve samimi.

Güvenilir ve ilgili bir arkadaş tavsiye ederim

önce iş sonra ödeme kabul ederseniz pm atınız lütfen

arkadaşlar anlaştık

hayırlı işler dilerim

20k üye cekimi için anlaşıldı üyeler hızlıca geliyor.

100 k üye çekimi işi verilmiş ödemesi yapılmıştır , hızlı vede güvenilir

10K bayan üye çekimi için anlaşılmıştır.

Hayırlı olsun.

100k + 100 hediye için anlaşıldı 50 tl ödeme yapıldı geri kalanını iş bitiminde yapılacaktır.

arkadaşla 10k üye çekimi için anlaştık.

10k için anlaşıldı, ödeme yapıldı, üyeler bekleniyor.

20k üye cekimi bitti 20k abone için anlaşıldı.

20 k çekim için anlaştık üyeler cok hızlı gelmeye basladı ödeme yaptım güvenilir :))

iş verildi. hızlı iletişim, hızlı başlangıç. teşekürler

2 sayfa için 10 k üye cekimi için anlaşıldı ve işe hemen başladı üyeler cekiliyor ve ayrıca cana yakın tavrınız için teşekür ederim

başlangıç için 100k üye çekimi için anlaşılmıştır. çok ilgili ve yardımsever bir arkadaş uzun süre ticaret yapacak gibi duruyoruz.

10k+10k hediye olarak anlasilmistir. ilgili bir arkadas islem bitince goruslerimi paylasacagim

anlaşmaya yapılmış ve ödeme yapılmış sayfa linki gönderilmiştir. 100k lık bir başlangıçla ticaretimiz iki tarafada hayırlı olur inşallah.

20 k siparis verildi ödeme yapıldı

26 K Bayan beğeni alındı. İş bitiminde detayları paylaşacağım.

10 k Üye Çekimi Alınmıştır.
Çok İlgili Arkadaş...

20k Ödemesi yapıldı.

10k ödemesi yaptım çekim başladı

26 K bayan için ödeme yapıldı. işe başlandı

üye çekimi yaptırıldı

20k için anlaşıldı. başlandı

Arkadaşa iş verildi ilgili birisi....

Arkadaşla anlaşıldı üye çekimi için bekleniyor.

Siparişimi verdim, ödemeyi yaptım, işlemin gerçekleşmesini bekliyorum. :) Gayet ilgili bir satıcı.

100k iş verildi en geç 2 haftada tamamlayacagı sözünü verdi hadi bakalım inşallah tamamlar. teşeküerler. msn desteği 7/24 maşşalh.

r10 KONUMUZ : http://www.r10.net/facebook-hayran-...en-hediye-kampanyalari-girip-gorebilrsnz.html

kemal4ever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızlı dönüş ve yüksek ilgi teşekkürler. gayet güzel bir ticaret yaptık kendisiyle. verdiği hizmet iddia ettiğinin kesinlikle altında değil

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hızlı dönüş ve yüksek ilgi teşekkürler. gayet güzel bir ticaret yaptık kendisiyle. verdiği hizmet iddia ettiğinin kesinlikle altında değil

Güzel yorumunuz için sonsuz teşekkür ederim , hayırlı olsun

iş alımı açıktır

NOT : @keman4evet özelden mesaj attım bakınız

ercansari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20k için sizden zaman konusunda pm bekliyorum. iyi çalışmalar.

iyibey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM alabilir miyim? sayfaya 10 bin like isitiyorum

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pm alabilir miyim

ne gibi pm istiyorsunuz ki anlayamadım?

20k için sizden zaman konusunda pm bekliyorum. iyi çalışmalar.

20 k gün içerisinde anında çekim başlar ve kısa sürede teslim edilir

PM alabilir miyim? sayfaya 10 bin like isitiyorum

Pm atarsanız yardımcı olabiliriz.

telefon numarası pm alabilir miyim

Kaç K üye çekimi yaptıracaksınız acaba öğrenebilir miyim?

#BOZKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
once cekm sonra odeme yaplcaksa mesaj yollayn tel 0534 228 70 97 50k icin.

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Karışık 20k : 20 :tl 10 K YANINDA HEDİYE!

Bu kampanyadna yararlanmak istiyorum facebook hesabınıza ulaşamadım iletişime geçebilir misiniz?

facebook.com/serhatsengun23

ulascann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HOCAM PM ATARMISINIZ SKYPE FACE ADRESİNİZİ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5