İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook uygulama yazılır

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba ... Bilg. müh. öğrencisiyim ve Twitter ile ilgili bir web uygulaması yaptım .. www.twitog.com mükemmel olarak çalışıyo ...
Şimdi de Facebook uygulaması yapmak istiyorum ama karar veremedim..
Ortada o kadar çok script ve site var ki ...
Benim merak ettiğim acaba bunları kullanan kaç kişi kendisi yazıyo ya da yazıldığını gözüyle gördü ???
FAcebook arada Api yi değiştiriyo .. bu da demektir ki eski kodlar (para verip aldığınız) çöp oluyo ...
Gelen yorumlara göre kararımı vericem ... Teşekkürler

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabii ki ancak api zaman zaman değişebiliyo ... Yani sistemin devamlılığından bahsediyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben ne sorduğunu tam anlamadım...Api arada bir değişiyor tabi ama bu hazırlanan scripte köklü değişimler yapacak şeyler değil.
Ayrıca konu başlığını görüp içeriğini okuyunca şaşırıyor insan :)

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında demek istediğim Facebook uygulaması yazabilirim ama yapmalımıyım ??? Yani etrafta o kadar script varken ve çalışıyoken acaba boşuna mı olur ...
Bir de API değiştiği zaman script te 1-2 değişiklik belki yeterli olabilir ama programlama bilgisi olmayan arkadaşlar için bazı bölümleri yeniden yazmak çok zor ve belki imkansız olacaktır..
İşte o zaman eski scriptleri çöp olabilir ve yeni script almaları gerekebilir ...
Aslında bu soruyu biraz da ihtiyaç var mı diye görmek için sordum ..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Anladım şimdi, ama bunu zaten biliyorsundur diye hiç aklıma bile getirmedim :)
Update illa olacak. Bunu yapamayan kapasın servisi ya da sana ufak bir ücret ödesin update satın alsın.
Hem şu da var. Yapmadan bilemezsin. Bizde beleş olan herşeye ihtiyaç vardır. Sen belirle bunu.
Ne biliyim yardımcı olma gayretindeyim fakat bilemedim ne derim. Çünkü bu deneyerek olacak bir şey.

baymutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Uygulaması Yaptırmak Istiyorum

Facebook Uygulaması Yaptırmak Istiyorum İlgilenirsen [email protected] pm.

Merhaba ... Bilg. müh. öğrencisiyim ve Twitter ile ilgili bir web uygulaması yaptım .. www.twitog.com mükemmel olarak çalışıyo ...
Şimdi de Facebook uygulaması yapmak istiyorum ama karar veremedim..
Ortada o kadar çok script ve site var ki ...
Benim merak ettiğim acaba bunları kullanan kaç kişi kendisi yazıyo ya da yazıldığını gözüyle gördü ???
FAcebook arada Api yi değiştiriyo .. bu da demektir ki eski kodlar (para verip aldığınız) çöp oluyo ...
Gelen yorumlara göre kararımı vericem ... Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5